Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogy beszeltetek meg...

Ti hogy beszeltetek meg anyukátokkal az első alkalmat?

Figyelt kérdés
Sajnos anyukám nem nyit felem ezzel kapcsolatban, mert azt hiszi, hogy ez engem nem érdekel.
2017. nov. 4. 14:26
1 2
 11/18 nutellalover03 válasza:
73%
Szerintem se kell tudnia feltetlen
2017. nov. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
84%

9Es ezt jol félre értetted..!!

Arra céloztam hogy ha: baleset történne akkor viszont merje elmondani,minthogy titkolja előttem..

2017. nov. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
62%
Sehogy,ő sem mondta el,hogy hogy készültem.
2017. nov. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
46%
19. szülinapom után történt az eset,első barátommal, azóta is együtt vagyunk,sőt már együtt is élünk 1.5 éve. Nem mondtam el,nem beszéltük meg. Sejtette, hogy kb. mikor került sor rá, de nem volt téma.
2017. nov. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Konkrétan nem beszéltem meg vele, csak megkérdeztem, hogy nálunk aludhat e a barátom. Ő igent mondott, nyilván sejtette, hogy mi történik.

Mindig támogatott egyébként ebben, folyton azt mondta, hogy merjek szólni, ha bármi van, ő javasolta, hogy írassunk fel gyógyszert.

2017. nov. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
45%
Ha kérdéseid vannak, akkor nyugodtan mondd meg neki, hogy szeretnél beszélgetni vele erről, gondolom, nem fog elutasítani, ha látja, hogy érdeklődsz. Viszont azt nem részletezném neki, hogy megtörtént, az már tényleg a te dolgod. Ha majd képbe jön egy srác, úgyis fogja sejteni, hogy esedékes. De nem kell tudnia, hogy pontosan mikor és hogyan történt.
2017. nov. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Mivel már nem élt, sehogyan.


Apa csak annyit mondott, hogy van óvszer a fürdőben, ha kell, és bármi baj van, ne féljek segítséget kérni tőle.

2017. nov. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A legelso alkalomrol nem tud meg nincs is mit beszelni azon szulokkel. Egy par alkalomrol tud amikor mar nem tudtam mit kitalalni hogy hova megyek....jol vette a lapot ami meglepett.
2017. nov. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!