Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Otthronról elköltözött fiatalo...

Otthronról elköltözött fiatalok, ti hány naponta beszéltek (telefonon, interneten) a szüleitekkel?

Figyelt kérdés
Nekem van olyan 33 éves ismerősöm, aki minden nap felhívja az anyukáját, és olyan is, aki kb. havonta egyszer.
2017. nov. 5. 21:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Apámmal nem beszélek.Vagy is Ő nem beszél velem,mert megsértődött,mert nevelőanyámat elítélte a bíróság a bántalmazásai miatt,amit velünk tett.

Anyám meg elhagyott 16 évre,szóval vele se fényes a kapcsolatom,de Vele havonta azért beszélünk.Az unokái iránt mutat érdeklődést legalább...

2017. nov. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%

Anyukámmal naponta többször is szoktunk telefonon beszélni, meg Face-n is rám szokott írni. Apuval nem valami jó a kapcsolatunk, nem is szeret telefonálni, úgyhogy vele szinte soha.

34N

2017. nov. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%

Apukám mindennap ír whatsappon, anyukám 2-3 naponta ír messengeren. Németországban élnek, én pedig a párommal itthon maradtam a suli miatt.4 havonta találkozunk.

20L

2017. nov. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Anyuval mindennap beszelek messengeren, nagyon jo a kapcsolatunk. Apukam neha felhiv, akkor beszelunk par szot, es ennyi. Vele sose voltam igazan joban, nem foglalkozott velem sose.
2017. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámmal nagyon jó a kapcsolatom, viszont van, hogy 3-4 nap is eltelik míg hívom, de akkor jót beszélgetünk. De email-t küldünk közben egymásnak, mondjuk vicces dolgokról.

Apám nem él már.

Barátom minden nap beszél telefonon az édesanyjával, eleinte ez nekem nagyon imponált, viszont volt időszak, amikor elfelejtette, nem volt rá ideje. És ha nem érte el az édesanyja, akkor engem hívogatott feldúltan, akár este 10-11 órakor is. Ilyenkor már nem vettem fel, mert nekem ez sok volt...


Mindketten harminc év felettiek vagyunk.

2017. nov. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Kb hetente.
2017. nov. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Telefonon beszélünk csak, teljesen változó, van, hogy naponta többször is (ha épp valami intézni/megbeszélni való van),de ez ritkább, általánosnak a heti 1-2 alkalmat mondanám. Jó viszonyban vagyunk.

A páromnál kicsit zűrös a családi élet, naponta beszél a szüleivel, de ez nem zavaró számomra. 30 évesek vagyunk.

2017. nov. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Anyukammal 2-3 naponta kb 10-15 percet, apukammal nem igazan szoktam beszelni telefonon. Pedig jo a kapcsolatunk, csak nem tudom, igy alakult ki, nem valtak el anyukammal, igy anyukammal szoktam megbeszelni h mi tortent otthon, apumat nem szoktam kulon felhivni, csak ha van valami fontos.
2017. nov. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Most költöztem csak el nem rég és kb 2-3 naponta beszélek anyámmal, apámmal soha, csak néha beköszön mikor anyámmmal beszélek.

Az idöeltolódás miatt ez redukalodni fog ha állást találok mert mire hazaérek majd addigra Magyarországon este van.

2017. nov. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
79%
Komolyan nem értem, hogy aki lepontozza itt a kommenteket, az mi a f..szt pontoz le??? Mindenki leírta, hogy ő hogyan csinálja, válaszolt a kérdésre, ezen mit kell lepontozni kretének?
2017. nov. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!