Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya összetörte reggel a pár...

Anya összetörte reggel a pár hónapos autót, hogyan deríthetném jobb kedvre?

Figyelt kérdés
Apa nagyom lecseszte reggel anyát mert összetörte a kocsit, múltkor meg meghúzta faággal az autót.Apa azt mondta anyának hogy nem kéne vezetnie és inkább bicillivel kéne járnia.Szerintem ő az akinek nem kellett volna anyát lecsesznie mert tavaly a régi autónkat ő törte szét 2x is és mindkettő parkoló autó volt, sőt az egyik az udvarunkban volt.Anya ma még sírt is és próbáltam megnyugtatni és átöleltem amit egyébként nem szoktam aztán mondta hogy inkább menjek be a szobámba.Még mindig emiatt rossz kedve van.Mit csinálhatnék amitől jobb kedve lenne?
2017. nov. 11. 14:36
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
81%
Hozz fel neki más témát mint a kocsi, tereld el a figyelmét, mert ha mindig erről beszélgetsz vele, akkor csak ezen fog járni a gondolata :) beszélgess vele vicces családi helyzetről, vagy hogy milyen voltál gyerekkorodban, stb.
2017. nov. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
74%
Vedd elő a CASCO kötvényt és lobogtasd meg előtte!:)
2017. nov. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
22%
Pl ne engedjétek vezetni
2017. nov. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem hagyjatok a vezetest.... ne vegyetek tobb autot, es ezt a legtobb napi szinten kozlekedo neveben irom.
2017. nov. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
29%
Mondd meg anyukádnak, hogy ne vezessen többet, így nem is lesz több autó összetörve.
2017. nov. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
19%

Nő vagyok, 1979.október 29-e óta van jogosítványom, napi szinten használom az autót. Régebben, még egy Trabant Kombival bejártam Európát, úgy, hogy soha nem törtem össze egy autót sem, sem saját, se más hibájából.

Gondolom nálatok fizettetek a jogsiért, vagy lottón nyertétek! ... de a tanulságot azért már illet volna levonni!

2017. nov. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
91%
Inkább annak örüljetek,hogy nem történt semmi baja.
2017. nov. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
88%
Semmit, ne erőltesd, ehhez idő kell.
2017. nov. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
78%

Azért em mindegy, hogy HOGYAN tört össze az autó - mert nem feltétlen a kérdezö anyja a hibás. Az, hogy valaki X évig vezet baleset nélkül, nem jelenti azt, hogy nem is lehet még vele ilyen.


A párom 30 éven keresztül vezetett baleset nélkül, és ez után egy száguldó valaki belerohant úgy, hogy nem adta meg neki az elsöbbséget a keresztezödésben pirosnál. Aki szerint a párom a hibás és ö nem tud vezetni, annak elég fordított logikája van.

2017. nov. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
16%

Vegyél neki matchboxot, nézegesse! Olcsó, aranyos. Cuki!:)

Nem kéne erőltetnie a vezetést a többi ember nevében én is kérem!

2017. nov. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!