Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya összetörte reggel a pár...

Anya összetörte reggel a pár hónapos autót, hogyan deríthetném jobb kedvre?

Figyelt kérdés
Apa nagyom lecseszte reggel anyát mert összetörte a kocsit, múltkor meg meghúzta faággal az autót.Apa azt mondta anyának hogy nem kéne vezetnie és inkább bicillivel kéne járnia.Szerintem ő az akinek nem kellett volna anyát lecsesznie mert tavaly a régi autónkat ő törte szét 2x is és mindkettő parkoló autó volt, sőt az egyik az udvarunkban volt.Anya ma még sírt is és próbáltam megnyugtatni és átöleltem amit egyébként nem szoktam aztán mondta hogy inkább menjek be a szobámba.Még mindig emiatt rossz kedve van.Mit csinálhatnék amitől jobb kedve lenne?
2017. nov. 11. 14:36
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
71%
Mondd meg neki, örülsz, hogy neki semmi baja nem esett!
2017. nov. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
74%

"Ne is haragudj de Igaza van apádnak! "


Az apja is tört már össze autót, ő nem is egyszer. Akkor inkább már ő ne vezessen.


Amúgy meg megszólat egy csomó tökéletes ember, akiknek olyan hatalmas rutinjuk van, hogy soha, még más hibájából sem fogja őket baleset érni.


Örüljön Anyád, hogy nem lett senkinek baja. Apád meg tahó.

2017. nov. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
18%

Amikor az asszony beáll az udvarra, egy duplára kinyitott kapun:

[link]

2017. nov. 12. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
18%

Ezt a hölgyvezetőt meg teljesen összezavarta, a forgalom mentes -lezárt- rakpart.

Amíg visszafordul, fel lehet tenni a húslevest...

[link]

2017. nov. 12. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
6%

Mindenkit lepontoznak akinek igaza van XD

Fáj az igazság hogy akinek ennyire nem megy maradjon a konyhában inkàbb mi?

2017. nov. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
76%

"Fáj az igazság hogy akinek ennyire nem megy maradjon a konyhában inkàbb mi?"

Nem, semmi gond ezzel. Apuka biztos nagyon jól főz, ha már a vezetés nem megy neki.

2017. nov. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
6%
Ő se menjen ki az utcára inkább járművel ebben egyetértünk.
2017. nov. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!