Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya összetörte reggel a pár...

Anya összetörte reggel a pár hónapos autót, hogyan deríthetném jobb kedvre?

Figyelt kérdés
Apa nagyom lecseszte reggel anyát mert összetörte a kocsit, múltkor meg meghúzta faággal az autót.Apa azt mondta anyának hogy nem kéne vezetnie és inkább bicillivel kéne járnia.Szerintem ő az akinek nem kellett volna anyát lecsesznie mert tavaly a régi autónkat ő törte szét 2x is és mindkettő parkoló autó volt, sőt az egyik az udvarunkban volt.Anya ma még sírt is és próbáltam megnyugtatni és átöleltem amit egyébként nem szoktam aztán mondta hogy inkább menjek be a szobámba.Még mindig emiatt rossz kedve van.Mit csinálhatnék amitől jobb kedve lenne?
2017. nov. 11. 14:36
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
86%

Párom szokta mondani.

Sérült valaki? Nem? Akkor nincsen is nagy baj.

2017. nov. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
4%
Az én párom pedig megtanult autót vezetni!
2017. nov. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
6%
Igaza van.Ne vezessen ha nem megy.Mit kezdene egy régi autóval? Akinek egy zsír újjal nem megy az felejtse el a dolgot.
2017. nov. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
39%
18#: azt az árkot egy szalaggal nem ártanak megjelölni kinek kell tengelytörés???? Van különbség kicsit megtörni vagy nagyon szomszéd bácsi is nekiindult valami 50 éves jogsival, aztán Bükkben karambolt okozott sajnos a vétlen autóban meghalt egy idősebb hölgy:(((( Ő sem úgy indult neki nyilván hogy balesetet fog okozni de ha valakinek ennyire nincs affinitása vagy nem veszi komolyan...
2017. nov. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 A kérdező kommentje:

Én megértem hogy miért mondjátok hogy ne vezessenek.Én csak egy gyerek vagyok és nem mondhatom hogy ne vezessenek, hisz szükség van hogy vezessen legalább az apám, mivel olyan helyen dolgozik ahol vezetni is kell.

Igazából nem az érdekel hogy ki tud és ki nem tud vezetni... Annyi volt a kérdésem hogy hogyan vidíthatnám fel anyámat, ez az amivel szeretnék foglalkozni.Erre szeretnék kapni értelmes válaszokat.Meg amúgy is hiába mondjátok hogy ne vezessenek, ha én nem tudok tenni ez ellen semmit, mivel tehetetlen vagyok.De tényleg az érdekel amit megkérdeztem, a többivel nem szeretnék foglalkozni.

2017. nov. 11. 16:32
 26/57 anonim ***** válasza:
11%
Mutasd meg nekik a válaszokat.
2017. nov. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
93%
Mennyi tökéletes ember van itt. 17 éves korom óta - 17 éve - vezetek. Egy időben szerviz mérnök voltam, így évekig jártam Közép-Európát. Sose volt még egy koccanásos balesetem se, fél éve mégis totálkárosra törtem a kocsimat. A szembe jövő egy szarvas miatt elrántotta a kormányt, én meg nem akartam frontálisan ütközni, így az árok felé vettem az irányt. Nem is egyet pördült, egyetlen ép elem az egyik hátsó lámpa volt. Minden aktív védelem bekapcsolt (légzsákok, övfeszítő, pedálok, stb), így gazdasági totálkáros lett a 4 éves kocsi. Én egy karcolás nélkül szálltam ki, csak ott fájt ahol megrántott az öv. Igaz volt Cascom, de voltak szemtanúk, így fizetett a másik biztosítója. Én azóta is vezetek. A feleségemet a kocsi nem is érdekelte, annak örült, hogy túléltem.
2017. nov. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
98%
Ha ma történt és a hatása alatt van, te sajna semmivel nem tudod felvidítani. Elhiszem, hogy benned van a szándék, de nem egy tányért ejtett le, ami összetört. Majd feldolgozza és akkor beszélhettek róla, de most inkább hagyd őt békén.
2017. nov. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
11%
Ja, biztos bivalyfarm mellett laknak vagy a rénszarvasok repdesnek folyton végül is jön a Mikulás :D
2017. nov. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
9%
Rudolf biztos pont a parkoló 7es bömös előtt repült el azért húzta meg :D
2017. nov. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!