Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya összetörte reggel a pár...

Anya összetörte reggel a pár hónapos autót, hogyan deríthetném jobb kedvre?

Figyelt kérdés
Apa nagyom lecseszte reggel anyát mert összetörte a kocsit, múltkor meg meghúzta faággal az autót.Apa azt mondta anyának hogy nem kéne vezetnie és inkább bicillivel kéne járnia.Szerintem ő az akinek nem kellett volna anyát lecsesznie mert tavaly a régi autónkat ő törte szét 2x is és mindkettő parkoló autó volt, sőt az egyik az udvarunkban volt.Anya ma még sírt is és próbáltam megnyugtatni és átöleltem amit egyébként nem szoktam aztán mondta hogy inkább menjek be a szobámba.Még mindig emiatt rossz kedve van.Mit csinálhatnék amitől jobb kedve lenne?
2017. nov. 11. 14:36
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
18%
Mondd neki, hogy terhes vagy, annak biztosan megörül!
2017. nov. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
17%

#9

Miért tekered ki, amit mondtam?

Nem 30 és 40 év balesetmentes vezetésről van szó, senki nem fogja a párodat hibáztatni, előfordul, kár felszívnod magad!

A kérdező családjáról volt szó, ahol apa-anya havi szinten törik össze az ilyen-olyan autókat, van hogy a saját udvarukban!

Tudjál már különbséget tenni!

2017. nov. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim válasza:
4%
Biztos be volt rúgva.
2017. nov. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 A kérdező kommentje:
Évek óta vezetnek mindketten és régen sosem volt ilyen probléma.Csak így az utolsó 2 évben történt ilyen.De egyikük sem volt ittas állapotába.
2017. nov. 11. 15:54
 15/57 anonim ***** válasza:
89%
Hát mondjuk én akkor és ott felemlegettem volna apádnak a helyedben hogy ő sem balesetmentes... Szemétség hogy ő sem jobb, de belemart anyukádba.
2017. nov. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
7%
Akkor biztos valami kábitószer van a dologban.
2017. nov. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
34%
Mondd meg neki, hogy szereted és alukád is nagyon szereti, csak hirtelen mérges lett a kocsi miatt. Ami mondhatjuk, hogy kicsit érthető. De szerencsére neki nem lett baja és a harag is elmúlik majd. Nyugtasd meg!
2017. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
84%

Jaj istenem, ezek a válaszok.... Bárkivel történhet baleset, még egy 40 éve vezető rutinos sofőrrel is, ráadásul nem csak a saját hibáján kívül, bárkivel előfordulhat az, hogy egyszer szimplán csak nem figyel oda eléggé, nem koncentrál vagy kapkod és hopp, már meg is történik a baj. Valamint az is elég gyakori, mikor valaki autóversenyzőnek képzeli magát és nagyon nagy a mellénye, hogy, "hú, márpedig én mindent tudok", aztán vezetés közben pedig kiderül, hogy azért ez talán nem igaz és óvatosabbnak kellett volna lenni.... Például nálunk szinte minden ismerős, rokon, barát belement már az árokba legalább egyszer, holott a házunk előtt végig híd van, de úgy néz ki, hogy ez túl nagy biztonságot ad nekik és nem figyelnek a szomszéd árkára, mindenki bele szokott menni, még akkor is, ha felhívjuk rá a figyelmüket mert "áááá persze, tudok én vezetni ne aggódj".... Apukám munkahelyén pedig az út mellett van egy parkoló kialakítva a vásárlóknak, hogy ott meg tudjanak állni, de sokan nem ott állnak meg mert nem hajlandóak néhány méter sétálni, hanem bemennek az üzem udvarába, ahová egy szűk út vezet be...néhányan már befelé is nekimennek a kerítésnek, de mikor elkezdenek kifelé tolatni, na akkor vannak a problémák....neki a kerítésnek, neki a ház falának, újra kerítés, onnan ház stb....borzasztó és mind olyan sofőrök, akik már hosszú évek óta, napi szinten vezetnek. A szomszédunk rendszeresen a saját garázsában töri össze a kocsiját, pedig már ő is régóta vezet...

Úgyhogy ilyen bárkivel előfordulhat és nyilván nem egy jó dolog, drága megcsináltatni stb., tehát mindent meg kell tenni, hogy ilyen ne történjen, de ez nem azt jelenti, hogy egy baleset után rögtön el kell adni az autót és szét kell tépni a jogosítványt.


Anyukádat próbáld megnyugtatni, örüljetek neki, hogy legalább ő nem sérült meg.

2017. nov. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
4%

"egyikük sem volt ittas állapotába"


Akkor még mentségük sincsen rá!!

:)

2017. nov. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
8%

"Csak így az utolsó 2 évben történt ilyen"


Kezdenek leszállóágba kerülni.

Jó lenne, ha nem erőltetnék tovább a vezetést, és abba hagynák még időben, mielőtt túl késő lesz.

Hamar be lehet ám kerülni kórházba, börtönbe, vagy temetőbe.

2017. nov. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!