Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya összetörte reggel a pár...

Anya összetörte reggel a pár hónapos autót, hogyan deríthetném jobb kedvre?

Figyelt kérdés
Apa nagyom lecseszte reggel anyát mert összetörte a kocsit, múltkor meg meghúzta faággal az autót.Apa azt mondta anyának hogy nem kéne vezetnie és inkább bicillivel kéne járnia.Szerintem ő az akinek nem kellett volna anyát lecsesznie mert tavaly a régi autónkat ő törte szét 2x is és mindkettő parkoló autó volt, sőt az egyik az udvarunkban volt.Anya ma még sírt is és próbáltam megnyugtatni és átöleltem amit egyébként nem szoktam aztán mondta hogy inkább menjek be a szobámba.Még mindig emiatt rossz kedve van.Mit csinálhatnék amitől jobb kedve lenne?
2017. nov. 11. 14:36
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
88%
Mennyi tökéletes ember van ezen az oldalon:DDD
2017. nov. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
18%

16:34

"Egy időben szerviz mérnök voltam"


Szomorú, hogy hiába tanultál annyit ha még azt sem fogod fel, hogy itt nem arról van szó, hogy egyszer véletlenül és más hibájából törték össze, hanem, hogy rendre összetörik.

Érteeeeeed mérnök úr??!


Amúgy melyik voltál? A szerviz, vagy a mérnök?

2017. nov. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
10%
A Mikulásnak zacskója meg takarta a kilátást!!
2017. nov. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
85%
Úgy szeretem a gyakorit, itt annyi a tökéletes ember. Kérdező, szerintem hagyd most kicsit, had dolgozza föl. Esetleg apádat emlékeztesd úgy óvatosan, hogy nem teljesen jogos a nagy kiakadás és inkább örüljön, hogy anyádnak nem lett semmi baja.
2017. nov. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
13%
Én 18 évesen szembementem az M3-ason a forgalommal hajnali négykor a bankett után..kis pánik, benyó kifogyott, világítás sehol, Kecskemét 60 km tábla nyomtam egy ipszilon-fordulót majd a domb tetején konstatáltam hogy a sok hülye mind szembe jön!! Köztük egy kamion. Nyomtam még egy ipszilont nagy örömükre....és azóta NEM ülök kocsiba, biciklivel járok!! Ezért is vezetek 25 éve balesetmentesen :DD ..na jó vezettem sokszor autópályán is, városban is ha kell...de nem erőltetem.:D
2017. nov. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
6%

Ne is haragudj de Igaza van apádnak!


Anyád pedig ne vezzessen legalább két hétig és írassátok be egy tréningre!

2017. nov. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
50%

Mondjuk nekünk a Mercit úgy törték meg kétszer is hogy belétolattak!!! pirosnál egyszer!!! páárom kiugrott hogy "mi a jó fene volt??" közben automatában maradt :D ezért a két és fél tonna a Suzukinak ment még egyszer..gondoltam ezek mint a viccben biliárdoznak... a srác rögtön átült a neje vezetett tovább. Na ott volt motorháztető-kalapálás :D melegében..:((( a másik meg egy piacról kitolató kínai volt ferde szemmel nézhetett..

nade a faágak nem jönnek csak úgy szembe!!!!? Nem a kocsit kéne félteni apádnak hanem örüljön hogy nem lett bajotok, veled mi lenne????? De tényleg. Vannak ilyen extrém körülményekre épülő oktatások bár nálatok nem ez lehetett...de érdemes lenne befizetni pár órát ugyanis az hogy vezetni tud nem jelenti azt hogy KÖZLEKEDNI is!!

2017. nov. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
6%

szerintem ne vezessen anyád se meg apád se, és nincs több törött kocsi.

Kivéve ha biciklivel törnek össze másik kocsit XD

2017. nov. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
88%
Emberek, megerősítettetek a hitemben: a magyarok frusztrált, bunkó banda, aki csak arra élvez ha belerúghat másokba. Szerelek Magyarország! Vajon van a világon máshol is van ekkora kétlábú marhatenyészet mint itt a gyakorin? Ugye jót hízott az egótok hogy lealáztatok egy vadidegen embert, és belemartatok egy gyerekbe? Gratula!
2017. nov. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
8%

Semmivel nem tudod jókedvre deríteni.

Viszont minket, autóval járókat azzal igen, ha egyik szülőd sem vezetne többet, mert úgy törik az autókat mint más a tojást a pogácsához.

Bicajra se üljenek, mert a bicajosok alapból hülyék a közlekedéshez, hát még akkor mi lesz, ha autóval se boldogultak előtte.

Köszönjük előre is!

33/N

2017. nov. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!