Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya összetörte reggel a pár...

Anya összetörte reggel a pár hónapos autót, hogyan deríthetném jobb kedvre?

Figyelt kérdés
Apa nagyom lecseszte reggel anyát mert összetörte a kocsit, múltkor meg meghúzta faággal az autót.Apa azt mondta anyának hogy nem kéne vezetnie és inkább bicillivel kéne járnia.Szerintem ő az akinek nem kellett volna anyát lecsesznie mert tavaly a régi autónkat ő törte szét 2x is és mindkettő parkoló autó volt, sőt az egyik az udvarunkban volt.Anya ma még sírt is és próbáltam megnyugtatni és átöleltem amit egyébként nem szoktam aztán mondta hogy inkább menjek be a szobámba.Még mindig emiatt rossz kedve van.Mit csinálhatnék amitől jobb kedve lenne?
2017. nov. 11. 14:36
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
9%

Én úgy látom itt van külföldi lelkész is köztünk /40#/, egy hozsannát remélem elmond értetek nameg a többi vétlen emberért aki neadj'Isten nem lesz olyan szerencsés mert aki udvarban álló autót is összetör, sok mindenre képes.

Isten útjai IS kifürkészhetetlenek.

2017. nov. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim válasza:
81%
#41 Jó nagy paraszt vagy!
2017. nov. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
98%
Szégyen, hogy itt a legtöbb emberbe semmi emberség nem szorult. Igenis mindenkivel történnek balesetek...
2017. nov. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
98%
Imádom a férjek macsó dumáit,hogy biciklivel kéne mennie,mikor a feleség ezek szerint 1x tört össze eddig autót,a férj meg 2x. Van ilyen. Ennyi erővel senki ne is éljen,mert bármikor bárki hibázhat.
2017. nov. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
79%
#40, pontosan. Sok bunkó,retardált ember él Magyarországon. Nagyon sokat utaztam már, nem csak Európában, de sehol nincs ennyi tapló,tanulatlan,vagy tanult,de hülye, zokniszandálos, mindenkinél mindent jobban tudó, mint itt. Bár ne magyarnak születtem volna.
2017. nov. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
90%
Mennyi bunkó ember. Mindenkivel előfordulhat, aki autóba ül, hogy összetöri vagy balesete lesz akár önhibáján kívül is.
2017. nov. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
97%

16:45


"Szomorú, hogy hiába tanultál annyit ha még azt sem fogod fel, hogy itt nem arról van szó, hogy egyszer véletlenül és más hibájából törték össze, hanem, hogy rendre összetörik.

Érteeeeeed mérnök úr??!"


Igazad van, lehet, hogy nem tanultam eleget. Sajnos nekem nem derült ki a kérdező által leírt dolgokból, hogy ebben az esetben IS az anyja volt a hibás, mindössze annyi, hogy összetörte a kocsit. Veled ellentétben én nem rendelkezek látnoki képességgel, ezért hagyományos módon kell a családom megélhetését biztosítanom. Csak azt nem értem, hogy ha mindenki annyira tökéletesen vezet, akkor miért van annyi karosszérialakatos ebben az országban? Sosem fogom merérteni, hogy egy kocsi miatt miért kell akkora hisztit csapni. Az csak egy tárgy. Elismerem, az emberek egyik legértékesebb tulajdona, de csak egy tárgy. Nem mondom, hogy nem sajnáltam az előző kocsimat, de nem dőlt össze a világ. A feleségem is csak akkor kapott sírógörcsöt, amikor meglátta a rendőrség udvarán a roncsot. De akkor sem a kocsit síratta, hanem azt, hogy szinte hihetetlen, hogy nem történt semmi bajom.


"Amúgy melyik voltál? A szerviz, vagy a mérnök?"

Igazából nem tartozik rád, de legyen? mindkettő egyszerre. Az elektronikai iparban használt eszközök javításával és fejlesztésével foglalkoztam. Időközben viszont ráuntam arra, hogy minden nap másik hotelben ébredek, így váltottam.

2017. nov. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
6%
Az udvarban ha összetöröd a saját másik kocsid az nem baleset hanem balfaxság.Parkolás alapkövetelmény a vizsgán is.
2017. nov. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
8%

"Ma 17:17

Szerelek Magyarország"


Tényleg? Mit szerelsz?

2017. nov. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
67%

Amugy én sírva rohogtem válaszokon! Nem lehet ezeket a rosszindulatú megjegyzéseket komolyan venni! Kérdező, ne vedd komolyan, megjottek a szombati trollok. Van ilyen! Az akasztott ki,hogy valaki meg ki is írta, hogy meg bicajjal se! Tyűha..

Trrrrrolololololoooololololololo

2017. nov. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!