Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit éreznétek/gondolnátok,...

Mit éreznétek/gondolnátok, mikor megtudnátok hogy a 14-16éves lányotok öngyilkosságot követett el?

Figyelt kérdés

2017. nov. 14. 20:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%

nem igaz, mindig van valami Cry for help

nagyon erősnek kell lenni ahoz, h ne legyen jel

2017. nov. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

10-es vagyok. Sajnos nálunk nem volt ilyen jel. Az érintett személy (a bátyám) kifelé teljesen azt mutatta, hogy minden rendben van. De nem feltűnő módon, inkább azt mondanám, hogy ugyanolyan átlagosan, normálisan viselkedett, mint én, vagy bármelyikünk. Még hónapokkal a tragédia után sem jut eszünkbe semmi, amit észre kellett volna vennünk...


De persze elfogadom, hogy esetleg másnál van ilyesfajta cry for help, hisz nem vagyunk egyformák. Ettől még ugyanúgy azt gondolom, hogy nem akkor kell aggódni, amikor valaki fenyegetőzik, mert az legtöbbször csak figyelemfelkeltés, vagy zsarolás.

2017. nov. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
részvétem, a szüleid mennyi idő alatt dolgozták fel?
2017. nov. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Köszönöm, kicsit több mint 4 hónapja történt, nem állítanám, hogy bármelyikünk is feldolgozta volna már. Nem tudom, mikorra fogjuk, teljesen talán soha. De itt vagyunk egymásnak, ahogy mindig is, és ez segít.


Kedves kérdező:


"Suicide doesn't take away the pain, it just gives it to someone else."


Nagyjából azt jelenti: Az öngyilkosság nem múlasztja el a fájdalmat, csak átadja valaki másnak.


Ez nagyon igaz. Még csak ne is gondolkodj rajta, SOHA nem ez a legjobb megoldás.

2017. nov. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!