Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 40es,50es szülők! Mit szólnáto...

40es,50es szülők! Mit szólnátok, csinálnátok, ha a 17 éves fiatok elmondaná, hogy meleg?

Figyelt kérdés
És feltételezzük, hogy van párja, akit nagyon szeret.
2017. nov. 14. 23:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#10, mondjuk mert ő tudja a legjobban, hogy a fiúk vagy a lányok érdeklik... az persze benne van a pakliban, hogy egy magát homoszexuálisnak (vagy épp heteronak) tartó emberről később kiderül, hogy valójában bi, amire a legismertebb példa Keynes a közgazdász. De azt is ő venné észre idővel önmagán... mivel senki más nem lát bele az ő fejébe.
2017. nov. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Mansour ***** válasza:
0%
Tizenéves korban még kiforratlan a szexuális érdeklődés. Több tényező befolyásolhatja, és nem mind a véletlen műve. Nem úgy működik a dolog, hogy 13-14 éves koromban rájövök, hogy hát így születtem, nincs mit tenni... Lehet, hogy ilyen is van, de általában ez egy összetett folyamat, amiben sok a bizonytalanság és a külső tényező.
2017. nov. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

" Tizenéves korban még kiforratlan a szexuális érdeklődés. Több tényező befolyásolhatja, és nem mind a véletlen műve. Nem úgy működik a dolog, hogy 13-14 éves koromban rájövök, hogy hát így születtem, nincs mit tenni... Lehet, hogy ilyen is van, de általában ez egy összetett folyamat, amiben sok a bizonytalanság és a külső tényező."


Téves a megállapításod, aki meleg, az már 8-9 évesen rájön, hogy valami másképp működik nála. Az, hogy egy szülő mennyire elfogadó NEM A KORÁTÓL függ. Szüleim 48 évesek voltak amikor én 17 évesen elmondtam nekik. Tartottam, de valahol sejtettem, hogy emiatt nem fognak engem kidobni, mert ilyen téren teljesen normálisak a szüleim. Eleinte fura volt nekik (tudták, de igazából nem akarták tudomásul venni), de mindig is elfogadták.

Én úgy gondolom, hogy aki szülőként annyira önző, hogy inkább ad arra mit szól "Józsibácsi, Marinéni a szomszédban vagy a pap a templomban", minthogy a saját gyereke mellé álljon és még arra is vetemedik hogy kidobja emiatt a gyerekét kiskorúként (amit csak jelzek, nem tehet meg jogilag, mert a rendőrök visszaviszik és kiskorú veszélyeztetése miatt eljárást indítanak ellenük) az számomra mint szülő megbukott.

2017. nov. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Mansour ***** válasza:
17%

"aki meleg, az már 8-9 évesen rájön, hogy valami másképp működik nála."

Mint mondtam, elfogadom, hogy van ilyen is (bár a 8-9 évet akkor is kicsit korainak tartom, de nem kizárt, hogy valaki már ekkor biztos benne). De abban is biztos vagyok, hogy ez nem minden esetben így van. Ha veled így volt, az egy eset. De ezen kívül még rengeteg más forgatóköny is létezik...

Azt természetesen nem gondolom, hogy emiatt bárki kidobhatná a gyerekét, akár képletesen szólva is. Ezt én is ugyanúgy elítélem. De a "kitagadom a huszonéves gyerekemet mert meleg" és az "első bemondásra elfogadom, hogy a 13 éves gyerekem meleg" között azért még elég széles a skála és a normális hozzáállás valahol a két szélsőség között, középen van.

2017. nov. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
57%
#9 vagy, az aki nem fogadná el. 'cicafagyi' köszönöm a kedves leveledet, a te édesanyádnak is hasonló betegségeket kívánok. Süt rólad a kultúra, barezzel a névvel...
2017. nov. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!