Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan hozzuk helyre Az...

Hogyan hozzuk helyre Az anya-lánya kapcsolatot?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok,de eléggé érett. Lebuktam, az első nagy szerelmemmel meg április környékén. Eltiltották tolem. De ezzel csak olajat a tűzre. Titkolóztam. Ezzel csak azt érték el, illetve, hogy el távolodtam tőlük. De nekik is megingott a bizalmuk felém. Hazudgálok mostanában egyre tobbet, bár ma megbeszéltük a dolgokat anyukámmal. Viszont állandóan úgy érzem, hogy mindig én vagyok a rossz és ez egyre rosszabb és rosszabb lesz. Igazából nem lehet ezt normálisan elmagyarázni. Tiltottak, úgy éreztetik velem, hogy rossz ahogy csinalom a dolgaimat, és ezzel csak a rosszat érték el.

Ja és az nekem nagyon rosszul esik, hogy megnézi szinte naponta a messenger beszélgetéseim, baratnokkel is, úgy érzem semmi magán életem nem lehet. Kérlek segítsetek ti mit tennének a helyemben?


2017. nov. 14. 23:17
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
(Fiúval kapcsolatban kivéve) *
2017. nov. 15. 12:50
 12/18 anonim ***** válasza:
64%
Nézd Kérdező, apukádnak valszeg kell egy idő, hogy megeméssze, a kicsi lánya felnő... nyugi, meg fogja szokni a gondolatot, mert ez az élet rendje.
2017. nov. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
De egyébként a fiút ritkábban emlegetik fel nekem, már csak akkor hogyha vita van akkor még előkerül minden. De amúgy egész nap itthon vagyok szinte, csak néha szokott egy kis vita lenni, hogy nem engednek el, egyszer anyu meg apu nem volt itthon és én elmentem, és ez kiderült, olyan nagy ügyet csináltak belőle. Persze tudom, igazuk van szólhattam volna, de na. "Rövid pórázra vagyok fogva"
2017. nov. 15. 12:53
 14/18 A kérdező kommentje:
De most rosszban vagyunk, kB két hete. Tegnap nyílt nap volt az iskolajukban(8.os vagyok) és kb. Egésznap egy társaságban voltunk, és még csak hozzám se szólt, haragszik rám a semmiért😓😂
2017. nov. 15. 12:58
 15/18 A kérdező kommentje:
Az előbb is agyon dicsertek, az egyik osztalytarsamat, mert első lett egy versenyen, én meg mondtam, hogy "mit csináljak vele:? " Apu meg: miért te vagy valamiben első?
2017. nov. 15. 21:24
 16/18 anonim válasza:

Bocsi mem nagyon értem a helyzetet.. valami 40+os pasival jöttél össze vagy mi? Mert ha hasonkorú mint te, akkor nem értem mi a probléma. Ma már a nyolcévesek is pasikkal flangálnak.. jó, nyilván az nem olyan, de már 10-11 évesek simán próbálnak "rendesen járni". Szóbal nem tudom hol itt a probléma hogy 13 évesen pasid van. Mert szerintem egy járásnak nem az a lényege, hogy egyböl b*sszatok, már bocs.

Hát ha annyira ilyen féltö szüleid vannak, mondjuk jó lejet, nézd a poziívumot: törödnek veled. Sokaknak ez nem adatott meg..

Bár szerintem nem ártana függetlenedned. Írtad, hogy nyílt napom voltal, akkkor gondolom most mész középsuliba. Nem tudom, mi érdekel leginkább, vagy épp hol, de szerintem jó megoldás lenne internátra menned (asszem magyarul az a kollegium v diakotthon. Epulet ami a suli al van es hetkozbe ott laksz.. :D )

Mert ugy fuggetlenedhetnél, és ha ott találnál pasit, simán lehetnél vele.. mondjuk a legjobb lenne ha valahogy a szüleid elfogadnák a kapcsolatodat, de ha nem, hát másként kell megoldani

2017. nov. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nemrég lett 15 éves a fiú. Én sem értem, pedig tudják, hogy nem vagyok felelőtlen. Koliba nem akarnak engedni, apu azt mondta az olyan, mint egy intézet 😂😂
2017. nov. 17. 20:08
 18/18 A kérdező kommentje:

Tegnap este anya ismét elvette a telefonom, megnézte az egész életem 😂👍

Valahogy kijött belőlem már nem tudom, hogy h egy honapja nem beszélek vele. Utána már megértett, mondta h o gondolta h meg foglalkozik vele, csak nem mertem elmondani apu miatt, meg ilyenek. Megkértem h ne mondja el apukamnak, azt mondta nem fogja, de anyu nem tud titkot tartani amúgy, mi den kicsúszik neki.. Nem akarom, hogy apukamat bántsam ezzel, nem akarom, hogy tudja, 1: kettebetorne a fiút

2: szerintem hozzám se szólna egy hétig minimum

És én őt nagyon nagyon nagyon szeretem, nem akarok neki fájdalmat okozni, meg múltkor azt mondta inkább meg is ölne magát. 😓

2017. nov. 18. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!