Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya szerint a kedvenc bandám...

Anya szerint a kedvenc bandám rossz hatással van rám. Mi lehet ennek az oka? 15l

Figyelt kérdés

Elég sűrűn érdeklődik arról, hogy miket hallgatok és ugye a kedvenc bandámról is. Aztán azt mondja, hogy változtatnom kéne, mert rossz hatással van rám. Szerintem nem igaz, mert ugyan olyan vagyok, mint régen, csak boldogabb.


Akkor mégis hol a probléma?


2017. nov. 18. 21:51
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
72%
Nyugi, hamarosan a világ legtermészetesebb dolga lesz, hogy ilyen zenét hallgatsz. Az én szüleim is ki voltak akadva, hogy "jaj, miért hallgatok ilyen zenéket, jaaaj, biztos sátánista" (mondták ezt a rock/metál zenékről). Aztán megszokták, és most már ott tartunk, hogy koncertjegyet is kaptam már tőlük, és ha valami könnyedebb zenét hallgatok, akkor meglepődnek, hogy ez nem az én stílusom :D Szóval csak várd ki a végét, nem lesz ebből sokáig probléma.
2017. nov. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
28%

én személy szerint nem szeretem a pop zenét

noha nem hallottam egy kpop dalt se, ismerősöm által láttam jópár előadóról képet. amelyik nem lány volt az olyan szinten nőiesre volt megcsinálva kinézetileg, hogy majdnem leokádtam a gépem.


Ráadásul a rajongók olyan szinten fanatikusak tudnak lenni, hogy nem csodálom hogy ezt mondja muterod.

2017. nov. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim válasza:
38%
Eddig nem tudtam mi az a k-pop, beütöttem gugliba. Ez valami tragédia.
2017. nov. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
21%
Mondd meg neki, hogy semmi oka az aggodalomra, hamarabb kinövöd, minthogy rossz hatással lehetne rád.
2017. nov. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
15%

hát majd ha felnősz, rájössz, hogy a kpop, rnb meg hasonló divat fosoknak semmi zenei értéke nincs, időpazarlás.

Szeremcsere az internet korában könnyen és ingyen juthatsz minőségi zenékhez is. de ez majd kialakul.

2017. nov. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
27%

Hallgass anyádra, ekkora hulladék páva nyivákolás minden fejlődő szervezetre káros;)

Ennyire ne add már alá...

2017. nov. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nálunk fordítva volt! Arra eszméltem hogy anyám korei sorozatokat néz és k-popot hallgat.

Én animéket néztem anno, de abba sosem kötött bele. Mire én kiábrándultam a műfajból addigra ő lett az "otaku" a családba. :D

2017. nov. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Én is valamiért rögtön a K-pop-ra gondoltam mikor olvastam a kérdést. :D Nyugi, én is szeretem, és valószínű, hogy sokkal idősebb vagyok nálad. Nyugodtan hallgasd, nem értem miért zavarja anyukád, így legalább új kultúrákat ismersz meg, nyelvet, stb...És aki koreai zenét hallgat, az általában elfogadóbb, nyitottabb mindenféle téma iránt :) Szóval ez egy szuper dolog.


(Az én kedvencem az EXO♥)

2017. nov. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
4%
Csak egy kérdésem van.Miért szerettek koreai társukat hallgatni? :D
2017. nov. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
41%
6 éve vagyok kpopper és nagyot változott azóta a látásmódom és az értékrendem. Jó irányba! Ha szeretnéd, üzenetben megírom :)
2017. nov. 19. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!