Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya szerint a kedvenc bandám...

Anya szerint a kedvenc bandám rossz hatással van rám. Mi lehet ennek az oka? 15l

Figyelt kérdés

Elég sűrűn érdeklődik arról, hogy miket hallgatok és ugye a kedvenc bandámról is. Aztán azt mondja, hogy változtatnom kéne, mert rossz hatással van rám. Szerintem nem igaz, mert ugyan olyan vagyok, mint régen, csak boldogabb.


Akkor mégis hol a probléma?


2017. nov. 18. 21:51
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
49%

Minden kedves rosszindulatú kommentelőnek:

A jó anyátokat nem azt kértek hogy a sz@rságaitokat ideírjátok ;)

Más se szapulja amit ti hallgattok/szerettek akkor ti se tegyétek ezt főleg akkor ha nem is ez volt a kérés

2017. nov. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
44%

Nekem is van ismerősöm aki elkezdte ezt a valamit hallgatni.

Oké, ezzel nincs gáz, azt hallgat amit akar, de azóta konkrétan fanatikus lett. Csak erről bír beszélni, más "férfira" rá sem néz, csak a kisminkelt kisfiúkra, más zenét meg sem hallgat. Mint valami vallási fanatikus, csak zenével,persze neki fel sem tűnik.

Lehet ez anyud baja.

2017. nov. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

12es vagyok.

kb 10 éve amikor meg alt isis voltam volt pár lányoszttársam meg még páran suliból akik majdnem megölték egymást annyira fanatikusan "beleszerettek" először egy animekarakterbe, majd valami k vagy j zenekar tagjába. az egyikük még mindig nem nőtt ki ebből. Figyu, nyugodtan hallgasd, csak ha lehet akkor tartsd meg magadnak ezt a zenét, és ne legyél őrült. a legtöbb ember nem épp elfogadó típus.


az anyukád félt csak.

2017. nov. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Én inkább arra tippelek, hogy nem a zenével van gond, hanem a viselkedéseddel. Pl. zárkózottabb vagy. Lehet, hogy te nyelvet tanulsz közben a zenékből, de külső szemlélő csak azt látja, hogy már megint magadban vagy, már megint a gépet nyomod, már megint nem lehet hozzád szólni. Aztán lehet, hogy neked fel sem tűnik, hiszen te tök jól elvagy így. :)

Anyukád ezt most éppen ezzel az együttessel kötötte össze, és mivel nem tudja elmagyarázni konkrétan, mi a baj, ebből az jön, hogy "nem kéne ilyet hallgatnod".

2017. nov. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
67%

Talán azért szeretünk koreai zenéket hallgatni, mert minőségileg ezerszer jobbak, mint a legtöbb amerikai popnak csúfolt szakramentum. Azért Koreában nagy hangsúlyt fektetnek a tehetségre, tehát, ha nem tudsz táncolni vagy énekelni, akkor biztosan nem leszel híres.

Mellesleg mindenkinek más az ízlése. Én is imádom a k-popot, de ugyanúgy hallgatok rockot és metált is. Ha valakinek nem jön be egy adott stílus, akkor nem kezdi el hallgatni és kész, ráadásul nem kezdi el fikázni, mert lehet, hogy aki k-popot hallgat, annak meg a te ízlésed a szar.


22/N


Ja és igen, középsuli óta hallgatok koreai zenét, és valahogy nem nőttem ki belőle. Nem is szeretnék és nem is fogok.

2017. nov. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
42%
Olyan öregnek érzem magam, nekem egyből az jutott eszembe, hogy goth lett és eret vág, drogozik, átlyukasztotta a nyelvét és teletetoválta magát, nem az, hogy színes ugribugri nyivákolós kölyköket hallgat.
2017. nov. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
17%
Én is azt hittem, hogy öngyi akar lenni. Nem gomdoltam, hogy b'u'z'i'kat hallgat.
2017. nov. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
36%
Mutasson már valaki egy olyan kpop számot, ami minőségi, nem egy homokos vagy egy pitsagatyát ribi énekli, és nem agypusztító a szövege. Várom.
2017. nov. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

#29 Tessék, ez attól a bandától van, ami a kicsilány kérdésében szerepel.

https://www.youtube.com/watch?v=veEh0RYy9t4

Mondjuk nem mai darab, még én voltam kamasz, és még a fasorban se volt a mai divathullám.

(Én meg nem is voltam rajongó, úgy mutatta ismerős anno, hogy mi fán terem a kinti zene. :) )

2017. nov. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

[link]


XDDDDDDDDDDDD

2017. nov. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!