Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Anyával szinte mindig vitatkozunk. Próbálkozom normálisan beszélgetni de néha olyan bunkó hogy nem lehet sehogy sem beszélni. Mindenen felkapja a vizet. Állandóan a munkáról beszél. Ha haza ér a melóból akkor mondja hogy csináljam ezt meg azt ő meg ül a gép előtt,tehát egy pohár vizet is nekem kell vinni neki. Ha végzem a dolgaimmal leülök mellé hogy egy kicsit beszélgessünk de akkor is azt mondja hogy most filmet néz vagy a szavamba vág és megint munka munka munka.

Unom már hogy ez van,de ga megkérdezem hogy mi a baj akkor felhúzza magát és azt mondja semmi. Ha megemlítem neki ezeket a problémákat akkor az baj.

Szinte minden este sírok és öngyilkosságra gondolok csak mert utálok így élni. Csak az tart életben hogy egyszer én is anya leszek.


16/l



2017. nov. 21. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

"Csak az tart életben hogy egyszer én is anya leszek."

EZ MOST KOMOLY???? :-O

2017. nov. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze nem olyan mint az enyém. Szeretem anyát meg minden de nem szeretnék olyan lenni mint ő
2017. nov. 21. 21:09
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Ne dobálózzál már öngyilkossággal, aki halálos beteg, annak van oka öngyilkosságra gondolni, nem annak, akivel nem beszélget az anyja. mit tudsz tenni? Semmit. Tudomásul venni, hogy egy rossz anya jutott neked. Nem fogod megnevelni. Egyébként valószínűleg fáradt és kell neki a kikapcsolódás a gép vagy a tv előtt. Beszélgess mással, barátokkal. Vele meg ne is akarj, foglald el magad te is. Erre mondják, hogy ne menjünk olyan szekér után, ami nem vesz fel. Apukád, testvéred nincs?
2017. nov. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

Szánalmas vagy, az a véleményem.


Te benn csücsülsz a suliban 2-3-ig, ő hazaér 5-6-ra, hadd üljön már le a gép, könyv, film elé.


Mellesleg neked magadtól! nem jut eszedbe, hogy megcsiálod, míg haza nem ér?

Érdekes, nekem nem kellett szólni, hogy mossak fel, vagy rakjak oda egy mosást 14 évesen SEM, mert ALAP volt, hogy nem apám fog este 6-kor nekiállni mosni, pl.

2017. nov. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es válaszoló. Ugyan abban az időben érünk haza a szüleimmel. Mosok,főzök,takatítok, eljárok a húgomért az iskolába négy órakor, eljárok bevásárolni. Szinte minden nap 6 után érek haza és nyolctól tudok elkezdeni tanulni.Még a szüleim tényleg egy pohár vízért sem kelnek fel maguknak.Mindenkinek van szüksége pihenésre.

Persze mindenkinek lehet véleménye, de szerintem ezt addig nem kéne kimondani amég nem tudja az ember a teljes igazságot, vagy a dolgok miértjét.

2017. nov. 21. 21:55
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Emberek, ez egy 16 eves kislany! Ebben a korban az a normalis, ha azon is dramazik, ha rosszul kunkorodik a haja, nemhogy azert, mert otthon a gepfuggo, rideg anyukanak egy jo szava sincs hozza egy ilyen serulekeny korban.

Ilyenkor mindig jottok a halalos betegsegekkel meg aztal, hogy 14 evesen komplett haztartast kellett hogy vezessetek. De ilyen alapon ezen az oldalon mindenhova leirhatnatok, hogy ne picsogjon a kerdezo, mert van, aki a hajfestekrol kerdez, van, aki az elrontott huslevesrol, megse irjak neki, hogy orulj, hogy nem vagy fellabu etiop ehezo.

2017. nov. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves válaszolók, ne a kislányon vezessétek le a szánalmas életetek miatti feszültséget!
2017. nov. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!