Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért ellenőrizget...

Anyám miért ellenőrizget mindig? Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok. Ha régen apám és anyám összevesztek valamin, mindig én voltam a hibás. Ugyanis nem álltam egyik oldalára sem. Meg állandóan azt mondja, hogy ő szeretne meghalni, mert hogy neki, annyi gondja van velem. Ha mondok neki valamit, már felcsattan, hogy ő milyen beteg, ne idegesítsem őt. Ha kimegyek pl. a konyhára, vagy wc-re, már kérdezgeti hol voltam annyi ideig. A szobámban van egész nap, ha itthon van, ha mondom neki menjen a sajátjába, nem megy, és akkor én vagyok a szemét, aki senkit sem szeret. Szerinte semmi értelme kicsínosítanom magam, mert úgy se tetszek egy férfinak sem. Amikor dolgozik is, akkor meg hívogat ilyen kérdésekkel: ettél, ittál már? Mit csináltál ma? Ha én nem hívom, akkor megjegyzi, hogy miért nem telefonáltam neki egész nap. Közben meg van olyan, amikor azt mondja hogy ő annyira szeret, és hogy mennyi mindent megtesz értem, és feláldozta értem az életét. Ha egyedül vagyok itthon, akkor azon kombinál, hogy vajon én maszturbálok-e vagy sem, vagy ha sokáig vagyok a fürdőben, akkor siettet, hogy jöjjek kifele, és megjegyzi, hogy biztos masztiztam. Persze erre azt mondja, hogy ő csak viccelt.
2017. dec. 1. 11:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
82%
Hát, anyáddal nem kis gondok vannak...
2017. dec. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

"és megjegyzi, hogy biztos masztiztam."


Miért nem próbálod már ki, hogy azt válaszolod neki egyszer, hogy: igen, eltaláltad!

2017. dec. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!