Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Segitség. Hova menekuljek?

Segitség. Hova menekuljek?

Figyelt kérdés

Édesanyám egyfolytába elhord mindennek, lenéz, megaláz. Első éves gimnazista vagyok kitűnő tanuló egy fővárosi suliban. Vannak barátaim bár mostanába félek beszélni nagyon bárkivel is. Mindig hazaérek és baj ha más a véleményem például az optimizmusról. (Általánosba épphogy átment). Szerinte egy k..

vagyok de ha megsimerné az osztálytársaim akkor mi lennék vajon? Mindig azt mondja hogy miattam meghal. Ha fáj valami csak szíd. Ha véletlenül kijön egy csúnya szó a számon rögtön ordibál,sajnos kezd ebből elegem lenni, mostanába otthon nem is beszélek a suliban se Nagyon mert "félek".

15 L



2017. dec. 1. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És mi van az apukáddal?
2017. dec. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%

"és baj ha más a véleményem például az optimizmusról. "


Szóval eszmecserét folytattatok az "optimizmusról", mint olyanról, és nem egyezett a véleményetek. Van ilyen.

Apuka hol van?

2017. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszüleid?
2017. dec. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Édesapukám meghalt, nagyszüleim se élnek. Nincs senkim a családból.
2017. dec. 1. 20:29
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

Fejtsd már ki, hogy mi is zajlik közöttetek. Hazaérsz suliból, belépsz a lakásba, és utána?


"Szia anyu, miújság?"

"Szia te kis ku**a, semmi"

"Fáj a fejem, nincs egy aszpirined?"

"Meghalok miattad"

"A pi**ába anyu, adj már egy aszpirint"

"A r**adt életbe, mondtam már, hogy ne beszélj csúnyán!!!"


Bocsi, de most már napi szinten írja ki legalább 2-3 korodbeli kamaszgyerek, hogy az anyja/apja CSAK ÚGY, minden előzmény vagy indoklás vagy cselekmény nélkül szidja meg ordibál vele egész nap... jártam már problémás családoknál, de ezt így tényleg nehéz elképzelni.

2017. dec. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

örülj neki, utolsó. engem is így neveltek kb. sajnos a mai napig ez van, csak én már nem élek otthon.

Kérdező, próbálj kollégiumot szerezni. Valahogy jelezd az iskolában, hogy otthon nem jó, és adjanak kollégiumi helyet.

2017. dec. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!