Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya-fia konfliktus. Mit...

Anya-fia konfliktus. Mit gondoltok? (bővebben kifejtve)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves vagyok, fiú. Anyukámmal nagyon jó a kapcsolatom, teljesen engedékeny, nem korlátoz semmiben, mindent megkapok. Viszont bizonyos dolgokba túlságosan próbál beleszólni. Zavarja az öltözködési stílusom, zavarja, hogy nem járok el otthonról, szívesebben vagyok egyedül, zavarja, hogy nincs barátnőm és azzal nyaggat, hogy végre mikor lesz már. Az öltözködésemben zavarja, hogy szeretem a "lányos" színeket - bár nem értem, hogy minek megkülönböztetni fiú és lány színt egyáltalán... -, például a rózsaszínt. Azzal viszont nem szeretnék neki előállni, hogy nem tetszenek a lányok és meleg vagyok. Eléggé feminin a belsőm - külsőre nem vagyok lányos, tehát nincs hosszú hajam vagy valami hasonló, pusztán a mozdulataimban nyilvánul meg -, a férfiasság bennem a zérussal egyenlő. Nem is szeretnék rajta változtatni, viszont ő a megjegyzéseivel sokszor az őrületbe kerget. Tudom, hogy kamaszkorban normális a szülő-gyermek összekülönbözése, de akkor is zavaró. Mit gondoltok?



2017. dec. 1. 20:20
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező, te heterofób vagy.

Én vagyok a 20.33-as, az alacsony értelmi szinttel. Tehát leírod, hogy neked feminin, azaz nőies mozdulataid vannak. De ha én azt írom, hogy vannak férfias és nőies mozdulatok, ahogy vannak férfias és nőies színek, akkor hülye vagyok.

Kicsit unom már a hülyeségeiteket, hogy ha valaki leírja a valóságot mindenféle sértés nélkül, ti egyből nekiestek, meglehetősen bunkó módon.

Mondd, hogy nincsenek férfiak és nők! Mondd, hogy nincsenek férfias és nőies ruhák, autók, mozdulatok, színek. Hiszen te magad írod!

Te vagy egy alap szint alatt, méghozzá jó mélyen. Csöpög belőled a rosszindulat már most. Mindenhonnan csak a bántásd véled felfedezni és ez fog végigkísérni egész életedben. Utálni fogsz egy csomó mindenkit ahogy talán már most is utálsz. És ki fogsz közösíteni egy csomó embert pontosan úgy, ahogy téged is kiközösítenek majd. Úgyhogy akár le is szállhatsz a magas lóról, kisfiú, gőzöd sincs semmiről, de arcod az már van.

Szánalmas vagy, azt gondolom.

35N

2017. dec. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Micsoda erkölcsiesség! Elalélok! Jókat kacagok rajtatok. Nem zavar a homoszexualitásom, tehát az ezzel kapcsolatos eszetlen válaszok nem is relevánsak. Köszönöm. Másfelől pedig nem hiszem, hogy messzemenő következtetéseket tudnátok levonni velem kapcsolatban. Nem probléma az, ha utálok sok embert, az sem, ha engem utálnak sokan. Kit izgat? Szerintem teljesen természetes. Nem is ezen van a hangsúly. Nem, nem vagyok heterofób. Ez egy tévedés, nem is tudom miből gondolod. Ha a válaszomból ez jött le, akkor sajnálom, de ez a személyes problémád, amivel nem tudok mit kezdeni, maximum a válaszodat figyelembe sem veszem. A válaszokat - legalábbis az értelmeseket - köszönöm, a kérdésemre, amit szerettem volna, azt megtaláltam.
2017. dec. 1. 22:05
 13/29 anonim ***** válasza:
50%
Anyád várhat arra hogy becsajozz XD csóri anyukád.
2017. dec. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
79%

Anyukád szeretne nevelni, a helyes útra terelni. Minden anyuka egy normális hetero kapcsolatokkal rendelkező fiú gyermeket szeretne magának, akinek nem lesznek a későbbiekben azzal problémái, hogy melyik nemhez is tartoznak.

Te még gyermek vagy, önmagaddal sem vagy tisztában és bizony a leírt jelek egyenesen arra mutatnak, hogy nem az anyukád elképzelései szerinti felnőtt leszel.

2017. dec. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
27%

" bár nem értem, hogy minek megkülönböztetni fiú és lány színt egyáltalán..."


Persze, ohgy nincs lányos és fiús szín. Viszont vannak árnyalatok és stílusok. Ha egy fiú csipkés, rózsaszín blúzban akar lejteni, az nyilván minden normális embernél megbotránkoztató.

Édesanyád attól tart, hogy homoszexuális vagy, és ennek nem örül. Én sem örülnék, ha beteg lenne a gyerekem.

2017. dec. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
24%
Amúgy a szöveg stílusa abszolút női gondolkodásmódra vall. Szerintem kamu szöveg.
2017. dec. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
38%

Manapság divattá tették a homoszexualitást. De ennek is vége szakad hamarosan.

A természet mindig visszaköveteli a maga törvényei szerint azt, ami az övé.

2017. dec. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
60%
Nahát és még lepontoztátok anno egy válaszom, amikor megírtam, hogy a melegek 50%-a primadonna. Tessék, itt az élő példa :))
2017. dec. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
73%
most akkor meleg vagy vagy nem, mert ha igen, akkor inkább mondd meg neki, hogy nem lesz baratnőd
2017. dec. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
33%

Most akkor a piros milyen szín?

Vagy a fehér,zöld?:D


Ekkora baromságot.


A falra legjobban azoktól tudnék mászni,akik a kisfiúnak kéket,a kislánynak rózsaszín dolgokat vesznek.

2017. dec. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!