Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apámat hogy tudnám rávenni...

Apámat hogy tudnám rávenni arra hogy együtt aludjak a barátommal?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk együtt és mikor megkérdezem azt mondja nem lehet ez túl korai még. Pedig lassan 18 éves leszek még is úgy kezel mint egy 12evest.
2017. dec. 3. 12:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
62%
Márpedig ezt nem lehet másképp megoldani, csak úgy, ha lázadsz és szembemész apukád véleményével. Ha nem engedi, hogy a barátod nálatok aludjon, akkor te mész a barátodhoz. Bejelented apukádhoz, hogy elmész és nála alszol, majd ekkor és ekkor jössz. Nem fog örülni, de ez van és nem tud mit csinálni, legalábbis gondolom nem zár be a lakásba vagy ilyesmi. Vagy, ha nsgyon félsz tőle, akkor szólsz, hogy elmész a barátodhoz és felhívod/küldesz egy sms-t, hogy ott alszol nála és csak másnap mész haza. Valahogyan mindenképpen el kell kezdened feszegetni a határokat, különben majd 5 év múlva sem akar elengedni sehová mert azt hiszi, hogy csak úgy kedve szerint irányíthat téged. Neked ezt nem szabad hagynod.
2017. dec. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Le orditja*


Az a baj képes lenne utánam jönni kocsival es haza vinni. Aztan ha másnap el akarok menni baratomhoz nem engedne vagy hasonló. Azert akarom hogy be tolsem a 18-at es akkor mar ugy mond nem paracsolhat nekem.

2017. dec. 3. 15:00
 13/20 anonim ***** válasza:
61%

11.vagyok

Hát figyelj, szerintem az ilyen szülőnek az semmit sem jelent, hogy 17 vagy 18 éves vagy... Nyílván felnőtt leszel stb., de ő ugyanúgy hatalmaskodni akar majd feletted és semmivel sem leszel könnyebb helyzetben mint most. Max., ha másik városban tanulsz tovább, akkor majd nagyobb szabadságod lesz és nem tud beleszólni a dolgaidba. Úgyhogy nekem más ötletem nincsen sajnos, hála istennek az én szüleim nem így gondolkoznak.

2017. dec. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ha anyukámon múlna a dolog semmi gond nem lenne de balhét se akarok ez miatt köztük szoval nem tudom majd meg próbálok küzdeni ellene.
2017. dec. 3. 16:11
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Én fiú vagyok, de szerintem sehogy. Nem szorulsz rá az engedélyére
2017. dec. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem a legegyszerubb, ha aztmondod egy baratnodnel alszol.
2017. dec. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Ahol alkunk barátommal itt nincsenek barátaim es ha baratnomnel aludnak kb azt se akarja nagyon engedni max nyáron ha nincs suli ido
2017. dec. 3. 17:51
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
A 8 hónap alatt mennyi időt töltött együtt a párod apukáddal? Mert gondolom, túlságosan bizalmatlan vele szemben. Itt nem arra gondolok, hogy azt hiszi, a párod meg akar erőszakolni, hanem a védekezésre. Minden apa attól fél, hogy egyszer valaki idő előtt felcsinálja a lányát.
2017. dec. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Hat azert eleg sok időt töltöttek együtt és nem hinnem hogy az lenne a probléma mert sose érdekelte mi van velem csak "szereti" meg keseríteni az életem.
2017. dec. 4. 04:44
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát erre nem sokat lehet mondani! Édesanyád lehet a hibás, mert hozzáment egy erőszakos őrülthöz. De azt hallottam az ukrán maffia 100 dollárért bárkit eltüntet. Csodálom hogy orbán még él! :-) Ilyen szegény az ellenzék? :-)
2018. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!