Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy beszéljem le anyát, hogy...

Hogy beszéljem le anyát, hogy ilyen körülmények között ne vállaljon gyereket?

Figyelt kérdés

Anyukám 43 éves, az egyik barátnőjének (a legjobb barátnőm anyukája) most lesz gyereke, januárban. És anya egyre többet mondja, hogy milyen jó lenne itthonra is egy kisbaba, én úgyis elköltözöm a a nyáron, itt lesznek ebben a hatalmas házban ketten a férjével.

Viszont szerintem a jelenlegi helyzetükön egy baba csak rontana.

Ugyanis anya férje 50 éves, évek óta a kapuzárási pánik megy nála. Irigy, csak magának akar mindent és megcsalja anyát. A kalandjai általában 2-3 havonta kiderülnek, olyankor itthon megy a balhé, kiabálás, "költözz el innen" szöveg, de pár hét alatt kiengeszteli anyát ajándékokkal és ígéretekkel, hogy minden más lesz, ha anya azt akarja, csináltat itthon egy külön irodát és majd itthonról dolgozik, stb.

De ebből semmi nincs soha, a pasi reggel elmegy itthonról és este 7-8 körül jön haza. Mert reggel és délután edzeni megy, vagy egyéb programokat csinál magának. Anya viszont este 8-kor már alszik, ami jobb is, mert ha nem alszik 10-12 órát, akkor másnap borzalom, mindenen hisztizik és sír... Komolyan, ma azon sírta el magát, hogy azt mondtam, nem vacsorázok itthon, mert 8-kor találkozok két barátnőmmel és beülünk valahová vacsizni.


A barátnője, akinek meg gyereke lesz, teljesen kiegyensúlyozott családban él, a férje is normális és nincsenek náluk veszekedések, meg ordítozások folyamatosan. Van már 3 közös gyerekük, egy normális család. Anya pedig képtelen belátni, hogy a miénk nem az...

Ezt persze így nem akarom vele közölni, de nem tudom, hogy mit tehetnék, mit mondhatnék neki, hogy kicsit észhez térjen.


2017. dec. 3. 18:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem akar ő komolyan gyereket, csak úgy mondja.Szerintem te nagyobb feneket kerítesz ennek mint érdemes lenne.
2017. dec. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Hát mondd neki, hamarosan olyan nagy nyomorúság lesz amilyen még soha nem volt mióta ember él a földön. Borzasztó lesz, jaj azokban a napokban a terhes és szoptató anyáknak. Ezt írja a Biblia, és gyereket szülni erre a világra felelőtlenség. Még a saját életét se tudja megmenteni, ha nem támaszkodik a Teremtőre aki most figyelmezteti az embereket, hogy van lehetőségük túlélni ha elfogadják a tőle jövő útmutatást.
2017. dec. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
12: az Úr ajándéka a gyermek, az anyaméh gyümölcse jutalom. És azt a napot és órát a Fiú sem tudja. Ha már akkor abbahagyták volna az emberek a gyermek vállalást, akkor most nem lenne ember. Ne okoskodj, ezt bízd Istenre.
2017. dec. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Most 43, ha nagyon gyorsan összejönne a gyerek, akkor is legalább 50 éves lesz, amikor elsőbe megy a kicsi..."


Az ilyen kérdéseknél miért pontozzák fel mindig azt, aki a kérdésre nem válaszol, csak azt bizonygatja, hogy még megy neki az első osztályos matek? :D

2017. dec. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

13 as ritka nagy bigott barom vagy. ha anyukat elhagyja ez az allando kalandokat kereso 50 es ferfi , a nagylany mar elkoltozik jovore egyedul fogja nevelni a gyereket. valoban nagy aldas lesz a nemletezo isten reszerol.

majd te segitesz felnevelni mert mas nem lesz ra jelentkezo.

2017. dec. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!