Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan reagálnál, ha megtudnád...

Hogyan reagálnál, ha megtudnád, hogy a lányodnak udvarolna az egyik tanárja?

Figyelt kérdés
És a slusz poén,hogy a lányod nem utasítja el a tanár úr közeledését,sőt...
2017. dec. 3. 19:40
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Azért az sem mindegy, hogy hány év van köztük, hányadikos a lány... Ezeket nem ártana tisztázni mielőtt jön az önkéntes kommandó és szítják a feszültséget.
2017. dec. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
A lány 15 éves,10.-es gimnazista,a tanár úr olyan 37-39 év körül lehet.
2017. dec. 3. 19:54
 3/37 anonim ***** válasza:
86%
Jelentsd az iskolánál.
2017. dec. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
De álljon meg a menet,itt én nem az anyuka vagyok,és még csak nem is a lány a történetből,én csupáncsak hallottam ezt a történet,és csak arra vagyok kíváncsi,hogy te hogyan reagálnál erre a helyzetre!
2017. dec. 3. 19:58
 5/37 anonim ***** válasza:
78%

Hány évesek, tanítja-e vagy csak abban az iskolában tanít, stb. ezeket jó lenne tudni.


Általánosságban: ha tanítja, de ha csak ugyanabban az iskolában dolgozik, akkor nem etikus a kapcsolat az alá-fölérendeltségi viszony miatt. Plusz adalék, ha a lány fiatalkorú.


Szerintem csak akkor helyénvaló a kapcsolatot folytatni (ha a tanár-diák felálláson kívül nincs kifogás ellene), ha az etikai kérdést rendezik, pl. a lány kijárta az iskolát, vagy a tanár elmegy máshová dolgozni.


Ezt meg kell beszélni velük és ha a tanár nem változtat, akkor az igazgatóhoz vagy az iskolafenntartóhoz kell fordulni.

2017. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
59%
Ja játom, jött válasz az életkorra. Ebben a felállásban én akár egyből a rendőrségre mennék.
2017. dec. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
91%

14 felett a lány beleegyezésével legálisan lefeküdhet vele. Más kérdés, hogy a tanár urat az állásából viszont emiatt elbocsáthatják. Ha pont az ő osztályát nem tanítja, akkor kérdőjel...

Hogy mit szólnék? Lábon kihordanék egy szívrohamot.

2017. dec. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
És akkor most legyek ünneprontó,és leirjam az illetett anyuka reakcióját és véleményét a történtekről?
2017. dec. 3. 20:10
 9/37 anonim ***** válasza:
40%
Én szólnék az igazgatónak és a rendőrségnek is egyszerre.
2017. dec. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
70%
Szólnék az igazgatónak.
2017. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!