Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyen helyzetben mit tudok...

Ilyen helyzetben mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Szóval Röviden a családom nem éppen a mintapéldája szülő anyám alkoholista volt gyógyszerfüggő most le van százalékolva.

Apám harminc éve nem dolgozott talán egy hónapban egyszer elmegy dolgozni alkalmi munkára elvesztettük a lakásunkat most a nagyinál lakunk 8 éve és mindig nem képes elmenni dolgozni csak otthon ül és kifogásokat keres én egyetemre mentem külföldön És most ott a probléma hogy segítséget kértem Mivel itt helyileg nem lehet munkát végezni.

Szóval hogy keressen munkát és pénzt de erre is az volt a kifogás hogy ő hatvanévesen nem fog elmenni dolgozni mert neki ez a baja az a baja nyolc évvel ezelőtt is ez volt a baja az volt a baja engem küldött el dolgozni és utána ha volt fizetésem akkor Tőlem kért ha nem adtak akkor lelki terror fenyegetés De mikor én kérek segítséget akkor persze ez nem működik.

Most hatalmas harag van bennem és ezzel a haraggal nem tudok mit csinálni Sőt megbocsátani se tudok neki amit az èvek alatt csinált.

Pánik beteg lettem.. ha közelükbe vagyok pánikrohom lesz...

Szóval hogy tudom ezt a kapcsolatot úgymond meggyógyítani magamba mivel beteg vagyok tőlük és azt mondta hogy ha így beszélek vele bunkón lekezelően hogy én tudatom lesz a jövőben....

De most csak haragot érzek nem tudom hogy mit tudnék ezzel csinálni.

Bármi tanács?



2017. dec. 5. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Melyik ország az ahol nem lehet diákmunkát vállalni?
2017. dec. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Ugyanazt csinálod mint ők csinálták, lehetetlen helyzetbe lavírozod magad és másoktól várod a megoldást, másokra hárítod a felelősséget.
2017. dec. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
del azsiaban vagyok kemeny buntetes jarves kitiltas az illegalis munka vallalas miatt. Ense hittem el amig nem vilagositottak fel. Munkavalaloi vizumal dolgozhatok de akkor nem tanulhatok...
2017. dec. 5. 17:23
 4/9 A kérdező kommentje:

Utolso:

Nem haritom masra a feleloseget. Ezt rosszul latod. Szuleim mondtak hogy tanuljak es ok majd tamogatnak. Csak ez nem tortent meg.

Hitegetnek es hazudnak ebbol meg bajba kerultem. Meg probaltam sportbol penzt csinalni de volt egy komoly serulesem....

2017. dec. 5. 17:28
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazabol az a kerdesem hogy ezt a haragot amit erzek hogy tudom ellengedni?

Mivel nem csak most de elotte is tonkre tettek az eletem. Es a sok hazugsak meg a mult... ugy mond gyotor es nem tudom ellengedni ezt az erzest

2017. dec. 5. 17:35
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Tedd meg amit megtehetsz, de ne rágódj azon, ha valaki barom vagy gyáva. Rengeteg ilyen emberrel fogsz találkozni, és csak a saját életed keseríted meg vele. Próbálj mindig megoldásokban gondolkodni. Nem baj, ha kibeszéled, csak jobb ha elfogadod, hogy közel sem minden ember segítőkész.
2017. dec. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Ezt a haragot "meggyógyítani"?? Én már most felhúztam a szüleiden magamat, már megbocsáss. Még mással úgy ahogy, de a saját gyerekükkel ilyen pofátlanságot művelni??

Én a te helyedben már rég megszakítottam volna velük a kapcsolatot.


(gallyra vágják a te életedet, csak hogy nekik jobb legyen)

2017. dec. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6-os koszi szepen

7 es igen en is... ez csak egy kis resze a tortenetnek...

Nagyon elszomorito de abbol ha meg momdtam az igazat mindig o lett ideges. Hat nem is beszelek vele annyit. Neha ir fb n de akkor is veszekszunk es. Csak kifogast keres... h nem o a hibas ami tortent

Kozep sulis idobe volt h elobb elkelett jonni sulibol h dolgozni menyjek

Utana hetvegen meg 12 oraztam.

Gyujteni akartam de lenyulta ha nem adtam akkor olyanokat mondott h en neveltelek fel en adtam kajat en toroltem ki a .... segged. Csak az idomet vesztegettem h ilyen halatlan senkihazi vagy meg stb

2017. dec. 6. 01:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Abból amit leírtál, egyértelmű, hogy szüleid soha nem fognak támogatni, sőt megmérgezik az életedet.

Azt nem értem, hogy ezek után miből gondoltad, hogy tényleg támogatni fognak?

Boldogulj egyedül, lásd be, hogy a szüleidre nem számíthatsz, és alakítsd úgy az életedet.

A haragot akkor tudod elengedni, ha ráébredsz arra, hogy azon problémázni, hogy mi volt a múltban felesleges, és csak előre kell nézni.

Bízz magadban, és hidd el, az a biztos, amit magadtól is el tudsz érni.

2017. dec. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!