Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szemét vagyok, ha ez estben...

Szemét vagyok, ha ez estben nem akarok segíteni anyámnak?

Figyelt kérdés
Sok mindenben segítek neki. Ha együtt bevásárolunk, akkor ha a hűtőben nem oda teszek, ahova szerinte kell, akkor kiakad. Megkér hogy takarítsak ki, kitakarítok, utána kritizál, hogy itt-ott nem jól lett letörölgetve, nem jól porszívóztam fel. Ha kiterítem a ruhákat, akkor rögtön átteríti, és azt mondja, hogy azt nem úgy kell.
2017. dec. 9. 13:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
42%
A hűtők modernizálása miatt is fontossá vált milyen élelmiszert hova pakolsz. Ha azért kell a legfelsőbb polcra raknod a tùrõrudit mert az a legtisztább akkor érthetőbb,hogy a romlandó ęs a papírcsomagolású szem előtt legyen.A keletkezett maradékokból sokan főzūnk még másnapra ebédet.Engem megnyugtat,hogy anyukád nagyon odafigyel mit ehettek meg! A teregetés fontos,hogy ne kelljen sokáig vasalni valamint könnyebb összehajtani.Nem mindegy mennyi ideig szárad.
2017. dec. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
40%

nekem inkább az jött le, hogy anyukája autista. a hűtőre még nagy nehezen lehet magyarázatot találni, de hogy bal oldalra kell teregetni??? ezt mégis mi indokolja?

az én anyukám mindig más szabályt talál(t) ki, (múlt idő mert már nem lakom vele, de még mindig ilyen). gyerekkoromban jegyzeteltem a sok hülyeségét, mert nem lehetett mindig mindent megjegyezni. Most már tudom, hogy azért csinálta, hogy legyen miért ordítania. Teljesen értelmetlen szabályok voltak, és folyton cirkuszolt miattuk.

szóval, kérdező, én megértelek :D menj el otthonról, hagyd magára a boszorkányt.

2017. dec. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én a tejtermékekek a zöldség-, gyümölcstartó rekeszekben tárolom és a nyers húst is. Itt van ugyanis csak 3-5 fok.

A polcokon főleg a zöldség, gyümölcs van. Tojás, margarin, vaj, sajt.

2017. dec. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A polcokon ugyanis 5-8 fok van. Legalábbis az én hűtőmben, így oda nem kerülhet nálam hús vagy tej, tejtermék.
2017. dec. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Meg a főtt étel van még a polcokon.
2017. dec. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
72%
Én is csak azt tudom tanácsolni, hogy költözz külön. Anyum ugyan ez volt, de ő másban is. Ha pl nem azt a szót használtam egy beszélgetésben a barátaimmal, mint szerinte kellett volna akkor már beleszólt. Majdnem belezakkantam, hogy soha soha soha semmi nem jó, ami én csinálok. Más is látta, mert apum is veszekedett vele miatta, mikor még élt, vagy ha a barátnői ott voltak akkor ők sem értették, hogy mi baja van vele, hogy azt a felsőt vettem fel. Most meg nem érti, hogy miért nem járok haza látogatni, csak x havonta. Próbáltam vele megbeszélni ezerszer, de mindig az lett, hogy megsértődött és napokig nem szólt hozzám. (Mert pl. nem azt a cipőt vettem meg, ami neki tetszett.) A költözés sokat javított a helyzeten.
2017. dec. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
62%

Vannak ilyen nők, akiknek semmi nem jó, folyton panaszkodnak, hogy senki nem segít nekik a házimunkában.

De ha segít valaki, akkor úgyis megcsinálják utána mégegyszer, nem elégednek meg azzal, amit más csinál.

Felesleges így segítened igazad van szerintem.

És ezt felnőttként írom, úgy hogy félig én viszem a háztartást a párommal.

Mi értelme lenne pl kiteregetned, ha utána leszedi és újra kiteregetni?

Vagy ha kipakolsz és ő átpakolja..Semmi értelme.

Nyilván próbáld normálisan csinálni, de ha sehogy se jó, akkor hagyd rá.

A szobád tartsd rendben és kész, gyerekként szerintem ez is elég.

A többit oldja meg, ha úgysem jó ahogy te csinálod.

Beszólni, hogy nem jól törölted le a port nettó kákán a csomót keresés.

2017. dec. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!