Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek, ha dogozna a...

Mit tennétek, ha dogozna a gyereketek?

Figyelt kérdés
Nyilván nem arra gondolok, hogy elszív egy jointot, hanem rendszeres, komoly drog használóra.

2017. dec. 10. 20:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Ha drogozna nem örülnék neki, de ha dolgozna annak sem. Csináljon valami hasznosat az emberiségért.
2017. dec. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Bocs, nem vettem észre, hogy félre írtam :)

A kérdés egyébként csak kíváncsiságból van fent.

2017. dec. 10. 20:18
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Rácsapnék a kezére.
2017. dec. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Nagyot csalódnék benne. De az is számít, hogy hány éves gyerekről van szó. Ha felnőtt, akkor vállalja a hülyeségének következményeit.
2017. dec. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Elgondolkodnek, hogy mit bæsztam el a nevelesen.
2017. dec. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
Attól függ. Ha 13-14 éves, akkor nem hagynám, mert tudom hogy hova vezet. De ha 17-18 akkor már nem annyira gyerek hogy ne tudja hogy mit tesz magával. Persze nem tagadnám ki de hogy bepakolnám elvonóra ha magától nem bír leszokni, az fix.
2017. dec. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Mindent megtennék azért, hogy belássa a bajt, és le tudjon szokni.
2017. dec. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Elvonóra vinném.
2017. dec. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha ez kiderülne, akkor komolyan le kell vele ülni, és megbeszélni, hogy mióta és milyen mértékben csinálja, mi vette rá, hogy ezt tegye, mit szed, stb. Fontos, hogy úgy érezze, partner akarsz lenni a problémában, nem pedig a „rettentő okos szülő”, mert máskülönben nem lesz őszinte, ami a pozitív irányú változást elő tudná segíteni (sőt, még jobban belelököd a gödörbe). Ha sikerült mindent nyíltan átbeszélni, akkor fel kell tenni a kérdést; jó ez az állapot neki, vagy szeretne változtatni; nagy valószínűséggel el fogja fogadni a segítséget a leszokáshoz, ha mégsem, akkor nem tudsz mást csinálni, mint tiszteletben tartod a döntését (ha nagykorú és a saját lábán áll, egyébként sincs sok választásod).
2017. dec. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelne hogy honnan van rá pénze. Mert ugye a Kox meg a Herka nem ingyér van.
2017. dec. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!