Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szuleim nem fogadjak el a...

A szuleim nem fogadjak el a baratomat!?

Figyelt kérdés
18 eves lany vagyok vagy no,kinek mi:) 1honap es betoltom a 19et.most lett baratom egy honapja vagyunk egyutt es el sem tudom mondani mennyire boldog vagyok meg soha nem voltam ilyen boldog.de a szuleimnek nem tetszik at hogy nem magyar(nem szeretnem leirni milyen szarmazasu mert felek hogy ezt meglatja egy ismerosom)es van egy cege ami eleg jol megy a szuleim guriznek a penzert.es szerintuk full kamu a baratom az egesz elete en erre annyit mondok mindig attol hogy valakinek osszejott ez a dolog es van penze nem feltetlen rossz ember vagy illegalis uton szerezte.semmi koze az ilyenekhez. Nem engedik hogy bemutassam nekik nem akarjak megismerni nem engedik hogy elmenjek hozza pedig sajnos nagyon keveset tudunk talalkozni es mindig o jon amikor nincs itthon senki.vagy elmegyunk beulni valahova de ez hosszabb tavon nem megoldas.a tobbi csaladtagom kedveli ot es elfogadjak mert tudjak boldog vagyok.a szuleim szerint is csak ez szamit de meg sem akarjak ismerni nem id adnak neki eselyt.nekem eleinte fontos volt hogy kedveljek ot de ennyi balhe utan igazabol mar nem erdekel.csak azert meg sem akarok”elszokni”hozza tudom hogy felnottnek szamitok.de nem akarom hogy ramhivjak a rendorseget rs ok vigyenek haza mar ha tehetnek ilyet.jovore vegzek a sulival es szeretnek hozza koltozni mert most csak a suli tart itt.de ahogy ismerem oket erre az lesz a valaszuk hogy biztos nem koltozol felejtsd el.engedelyt kell kernem mindenhez es mar nagyon elegem van ebbol.de ugy tervezem ugyis elkoltozok jovore 19eves leszek azt csinalok amit akarok.csak az megis erdekelne hogy jogi uton tehetnek ez ellen valamit?

2017. dec. 12. 11:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%

Jesszus. A rendorseg nem fog haza rangatni. Szimplan megkerdezik, hogy onszantadbol tartozkodsz e ott ahol, aztan ezt jelentik a szuleidnek. De javaslom, ha ennyire kis szerencsetlen vagy, mar ne is haragudj, akkor neked meg tenyleg a szuleid mellett a helyed.

Jogi uton tehat nem tehetnek ezellen semmit, ugyanakkor azt nem javaslom, hogy a pasid penzere verd magad, meg azon akarj eleldegelni. Keress munkat,es fizesd a magad dolgait,illetve szallj be a koltsegekbe


(19 voltam mikor osszekoltoztem a 21 eves parommal, 8 honap utan.

1 eve 7 honapja elunk egyutt. Nem kerdeztem meg senkit sem, csak kozoltem anyukammal, hogy osszekoltozom a parommal,szia.

O pedig kiment apukam utan kulfoldre,tudtam,hogy csak en tartom vissza. 4 havonta latogatjuk egymast,pont jovohet csutortokon indulunk januar 8ig. )

2017. dec. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%

A szüleid elég buták, hogy nem akarják megismerni őt, én biztos, hogy a helyükben mindent , de legalábbis minél többet tudni akarnék erről a fiúról.

Honnan van ennyi pénze? Informatikai cége van?

Egy kicsit írhattál volna többet is, azt is, hogy milyen nemzetiségű, mert az nagyon nem mindegy.

Ha cigány, akkor én is azt tanácsolom, hogy mielőbb felejtsd el!

ÉS legfőképpen azt a kérdést tedd fel magadnak, hogy szereted a srácot, vagy csak a pénzét (?!)

2017. dec. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%
Közhely lesz, de elvakít a szerelem. Gondolom, ő neked az első. Neki nem biztos, hogy te vagy. Ez persze nem számít a kapcsolat szempontjából, de abból a szempontból viszont fontos, hogy hosszú távra hogyan tervez veled. Az alatt az egy hónap alatt nem hiszem, hogy túl sok mindent tudtál meg róla ahhoz, hogy máris hozzá akarj költözni. Persze, azt írod, hogy nem számít a pénz, én sem feltételezem, hogy csak emiatt akarsz vele lenni, de én mindenképpen várnék még az összeköltözéssel. A költözéshez nem egy hónap kéne, hanem sokkal több. Akár év(ek) is. Persze, kinek mi. Az biztos, hogy én nem költöznék össze egy hónap után egy olyan pasival, aki elvileg tele van pénzzel, amikor még nem vagyok tisztában a saját érzéseimmel sem, nemhogy az övéivel. Ne azért költözz össze vele, mert "soha nem lesz más barátod".
2017. dec. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%

1 hónap után mit vársz? 1 hónap az semmi, ennyi idő alatt még te sem ismerted ki igazán a pasidat. Érthető, hogy nem bíznak benne, főleg, ha külföldi, és főleg, ha 22 évesen már saját cége van és drága ajándékokkal próbál bevágódni...

Jogilag oda mész, ahova akarsz, mert nagykorú vagy, csak majd gondolj vissza erre, mikor a barátod esetleg nem lesz már olyan kedves hozzád és nem fog neked mindent megvenni, a szüleidhez meg nem fog többet hazaengedni.

Az egész családodnak hátat fordíthatsz egy gazdag pasi miatt, szíved joga, de ő bármikor lecserélhet téged, le is fog, de családod csak egy van...

2017. dec. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
53%
én barátom is külföldi, sok pénze van és egy hónap után költöztünk össze, neked mégis azt tanácsolom, hogy ne siesd ezt el, mert agyad mint egy hangyának.
2017. dec. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
74%

Tudtad, uccsó, hogy a világon az emberi ész van legigazságosabban szétosztva? Mindenki úgy érzi, hogy neki sokkal több jutott, mint másnak.

Abban azért egyetértünk, hogy kérdezőnek balgaság lenne egy hónapnyi ismeretség után az összecuccoláson törni a fejét. Előbb tanulni kellene, véégzzettséget szerezni, hogy akkor is meg tudjon állni a saját lábán, ha a kici kínai cíkeszütő barátja kiadja az útját.

2017. dec. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
86%

a korából és írásmódjából következtettem arra, hogy nincs még elég rálátása a dolgokra ahhoz, hogy egy ilyen lépést megtegyen. ahogy te is írtad, balgaság lenne ilyen körülményekkel. az én szituációm egészen más volt, viszont én teljesen máshogy is álltam hozzá (például nem a 19 éves vagyok, azt csinálok amit akarok" volt a fő mozgatórugóm.)

utolsó előtti voltam.

2017. dec. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!