Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket ez nem idegesítene?

Titeket ez nem idegesítene?

Figyelt kérdés
Anyukám minden évben ugyanazt vesz nekem mint amit én veszek a nővéremnek. Sosem értettem miért és már nagyon felidegesít (nem szoktam semmit mondani csak csodálkozott arcot vágok és megköszönöm) és még akkor is ezt csinálja ha tudja hogy mit szeretnék mert valamire éppen szükségem van és megbeszéljük hogy akkor azt ő megveszi nekem karácsonyra de helyette meg mindig azt vesz amit én vettem. Tavaly még azzal is tetézte hogy nem csak nekem vett azt hanem a nővéremnek is megvette ugyan azt amit én már megvettem és az utolsó pillanatban kelet valami újat kitalálnom és még csak nem is érdekelte mikor kiakadtam ezen. Általában ajándékbontogatáskor csak nézünk egymásra a nővéremnek és nem tudjuk elfönteni hogy sírj új vagy nevessünk.

2017. dec. 16. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem. Ha ez ennyire zavar, akkor miért mondod el neki, hogy mit vettél a nővérednek? Ne mondd el és kész, gondolatot olvasni még talán nem tud.


Vagy egyszerű, vegyél olyasmit a nővérednek, aminek a legjobban örülnél. Én már ziher hogy évek óta ezt csinálnám. Meg mondjuk kinyitnám a pofámat és elmondanám, hogy mi a probléma.

2017. dec. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

vegyél a nővérednek legjobb tesó feliratos cuccot, azt csak nem másolja le anyád


vagy szivasd meg, mondj vmi hülyeséget, hogy mit fogsz venni, aztán vegyél annál 100x jobbat

2017. dec. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt kicsit durvább poén/szivatás lenne.


ÉN SZÓLTAM, NE PONTOZZ LE!



Vegyél a nővérednek gumit :D

2017. dec. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Anyukádnak mond azt, hogy a tesódnak azt vetted, amit te szeretnél kapni, tesódnak meg vegyél valamit, amit jónak gondolsz.


Nem értem, miért mondod el neki évről évre, mit kap tőled a tesód, ha egyszer tudod, milyen.

2017. dec. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!