Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lakhely, munka iskola mellett...

Lakhely, munka iskola mellett Kisújszállás környékén? 17f

Figyelt kérdés

Informatikát tanulok,és mostmar szükségesnek érzem hogy el mehessek innen. Mindkét szülőm idegbeteg, provokatív, kis dolgokon balhézó "cenzúra", és ennek húgom és én isszuk meg a levét, de nekem mostmár ebből elég volt, hogy kutyaként kezel az egyik, a másik meg azzal van elfpglalva hogy abból a 24 órából amit hetente itthon töltök, pihennék és nem pedig segítenék állandóan, ha már kollégista vagyok és minden nap minden órájában tanulok.

Barmi lehetőség jöhet, inkább megdöglök minthogy itt legyek. Mindkettőnek ugyan az lenne a vége, csak az egyik folyamatos terrorban.


2017. dec. 17. 08:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Majd ha 18 leszel. Addig bárhonnan hazavisz a rendőrség.
2017. dec. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!