Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim elutaznak egész...

Szüleim elutaznak egész karácsonykor wellnesezni, engem meg itthagynak egyedül. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Eddig mindig hármasban töltöttük a szentestét, anyu finomakat főzött, filmeket néztünk. Más rokonunk nincsen, akivel tartanánk a kapcsolatot. Erre most kitalálták, hogy engem itthagynak egyedül, már 22-én elutaznak. Barátom fog átjönni 24-én, másnap pedig megyünk az ő szüleihez.
2017. dec. 19. 16:10
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
87%

19: Miért, ha elköltözöl, akkor többet nem fogtok találkozni? :D

Én már több, mint 10 éve nem élek a szüleimmel, és mégis, ha akarunk, akkor együtt ünneplünk valamelyikünknél.

Nem tudom, miért van annyira rákattanva, erre az otthon élek, mindenki legyen otthon, meg ez az utolsó karácsony otthon dologra.

Jövőre is lesz karácsony, ha akarod, akkor meghívod a szüleidet az új házba, hogy együtt ünnepeljetek. Vagy jövőre már megszűnnek létezni a szüleid?

Egyébként a házadba majd elengedik a barátodat a szülei? :D

2017. dec. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
28%
Úgy látszik a többség szerint normális, hogy az év legszebb ünnepe helyett szaunázni mennek az emberek és egyedül hagyják Szentestén a gyereküket. Azért én örülök, hogy az én családom fura és mi együtt ünneplünk, pedig majdnem 40 éves vagyok és imádok wellnessezni.
2017. dec. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
59%

" hanem pont az utolsó ünnepet rombolták le."


Bármikor karácsonyozhattok közössen is.

Elég furcsa hogy közel a 30-hoz eddig minden karácsonyt teljes egészében a szüleiddel töltöttél hármasban szenteste. Nem volt még komoly barátod?

2017. dec. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
49%
#22-es, te szenteste még mindig az anyádéknál vagy? Nem sikerült 40 éves korodra se saját családot összehozni?:-)
2017. dec. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
77%
Azt, hogy jól teszik, nekik is kijár a pihenés.
2017. dec. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
29%
Kedves 24-es, miért ne lenne saját családom? Velük töltöm az Ünnepeket. Nekem a saját családba több generáció beletartozik. Szerintem épp azok menekülnek ilyenkor szállodába, akiknek nincsenek jó családi kapcsolataik.
2017. dec. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
77%

Kicsit deviáns lehet így 26 évesen.

Azt hittem egy 14 éves írta ki.

Aztán ha tavasztól együtt laktok a lovaggal, hh most csak átugrik pár órára, és a szülei meg sem hívnak, holott egyedül leszel?

Elég érdekes egy sztori. A pasid is simán csak beugrik 2 puszira aztán megy anyuékhoz? Nagy kapcsolat lehet :D

Egyikőtök se vált még le mamiról. Jó kis család lesztek... :D

2017. dec. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem az a baj, hogy a szüleid elmentek kettesben ünnepelni, hanem az, hogy a barátod olyan mint egy dedós. Felnőtt 26 évesek vagytok, és neki ott tart a családja, hogy nem mehetsz oda, amikor csak akarsz??? És ez neki így jó? És ez neked így jó, hogy neki jó? Nem 16 évesek vagytok, hogy a kapcsolatból még akármi lehet, hanem épp készültök összekötni az életeteket. Akkor miért is nem tartoztok egymás családjához ilyen szinten? Ez gáz. Remélem csak trollkodsz.
2017. dec. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
73%

“anyu finomakat főzött, filmeket néztünk.“

Hát most te fogsz finomakat főzni, míg anyu lazít. Nem látok problémát.

2017. dec. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
60%
Ennyire nem lehet valaki szerencsétlen! Örülj neki, hogy tiéd a kecó! Amúgy nem lenne lassan ideje saját életet kezdened?
2017. dec. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!