Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim elutaznak egész...

Szüleim elutaznak egész karácsonykor wellnesezni, engem meg itthagynak egyedül. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Eddig mindig hármasban töltöttük a szentestét, anyu finomakat főzött, filmeket néztünk. Más rokonunk nincsen, akivel tartanánk a kapcsolatot. Erre most kitalálták, hogy engem itthagynak egyedül, már 22-én elutaznak. Barátom fog átjönni 24-én, másnap pedig megyünk az ő szüleihez.
2017. dec. 19. 16:10
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
22%
40-es, én már válaszoltam korábban és a Kérdezőnek adtam igazat, meg is kaptam, hogy biztos nincs saját családom 40 éves létemre. Na mindegy. Ha a Kérdező úgy szeretne 26 évesen a baártjához menni, hogy abban az esetben valamelyik szülője egyedül töltené a Szentestét, akkor ugyanolyan önzőnek tartanám, mint amilyennek most a szüleit.
2017. dec. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
64%
42-es, ha valamelyik gyereked egyedül töltené a Karácsonyt, amennyiben te elutazol a férjecskéddel romantikázni, akkor elmennél, vagy otthon maradnál a gyerekeddel? Tegyük fel, hogy 26 éves, van barátja, de az "töketlen", ahogy itt írta valaki és nem vele tölti a Szentestét.
2017. dec. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
90%

42-es


Köszi, hogy ezt ilyen szépen és részletesen leírtad nekem, reagálva a válaszomra, bár igazából nem kérdeztem és cseppet sem voltam rá kíváncsi. Mindenki máshogyan éli az életét és ez így is van rendjén, nem a társadalmi elvárásokhoz kell igazodni és nem is kell bizonyítgatni semmit senkinek, nem kell beleszólni más életébe stb., mert semmi értelme nincsen. Engem éppen ezért egyáltalán nem érdekel, hogy te mit és hogyan csinálsz, mennyire tartod magad felnőttnek és mitől stb., eszembe nem jutott volna kötözködni vagy rákérdezni, hogy végeztél-e egyetemet stb., mert nem az én dolgom, semmi közöm nincsen hozzá. Ha nem bánod, akkor én nem írok "mini önéletrajzot" és nem magyarázom el, hogy mit és miért csinálok/csináltam, mert ahogyan már korábban is leírtam, nem gondolnám, hogy ehhez bárkinek is lenne köze, illetve az ilyen jellegű kommenteket nem tartom hasznosnak a kérdés szempontjából.

2017. dec. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
65%

"Én kiakadtam a válaszokon....Ez a tipikus 18 éves kora után húzzon otthonról a gyerek a francba és dögöljön meg az utcán hozzáállás...gusztustalan."

Hát igen. Mit is képzelnek magukról a szülők hogy nem fogják szegény kislány kezét karácsonykor? Hiszen szegény kicsike még harminc éves sincs... Fujj-fujj. micsoda egoista dögök ezek a szülők, igazán ráérnének nyolcvan éves korban a saját életüket élni, kettesben lenni néha. Nehogy belegyalogoljanak a kis majdnem harminc éves lelkébe.

2017. dec. 20. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
60%

"húzzon otthonról a gyerek a francba és dögöljön meg az utcán hozzáállás..."


A gyerek otthon él. Ki van nyalva a popója.

Az ételt ne rágják meg helyette?

2017. dec. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
82%
Akik kiakadtak a válaszokon: nektek amúgy mi nem világos azon, hogy a kérdezőnek komoly kapcsolata van 26 éves fejjel??? itt nem arról van szó, hogy neki se kutyája se macskja, és tényleg nincs kihez szólni az ünnnepek alatt, hanem arró, hogy a drága párja eltűri és elnézi hogy ő egyedül kuksoljon otthon, mert anyuci-apuci szerint ő nem mehet át hozzájuk, meg a srác se oda. 26 évesen!!!! Inkább ezen kéne rugózni nem azon hogy a szülők elmennek. Azért ilyen korban nem feltétlenül kell ragaszkodni az egymás seggében éléshez. Kérdezőnek is a párjával kellene ünnepelni, és probléma megoldva. 26 évesért már hagy ne tartozzanak már felelősséggel a szülei.
2017. dec. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
72%

"Itt senkinek sincs normális családja, vagy mi bajotok van? A Szentestétől megfelelőbb alkalmat, indokot el sem tudok képzelni arra, hogy együtt legyen egy család!"


Mi a szentestét pont kettesben fogjuk tölteni a párommal, és a többi napon lesz családozás. Nem-nem pár órás pofavizit csak, és nem kötelező. 29-30 évesek vagyunk köszönjük van rendes családunk. De felnőttek vagyunk, hagy ne kelljen már magyarázkodni, hogy épp hol vagyunk.

2017. dec. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
68%
A Kérdező meg a párja abban a tekintetben tökéletesen összeillenek, hogy mindketten életképtelenek... a párom 18 éves korától együtt töltjük 24-e estét, van, hogy kettesben, van, hogy a szüleihez vagyunk hivatalosak mindketten, mikor hogy...
2017. dec. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
73%

26 vagy, a szüleid 25 évig sehová nem mentek, mert az amúgy életképtelen gyerekükkel kell karácsonyozniuk.

Mégis meddig várod el tőlük, hogy adják fel az életüket?!


Ennyi idősen elég szomorú, hogy gyerekként hisztizel - bezzeg, ha a "szabályok" kerülnek szóba, te már felnőtt vagy. Aha.


Nevetséges, egyébként mi a rinya tárgya? 24-25-én a barátodéknál lesztek, akkor?!

Vagy félsz egyedül két napot? Szánalmas.

2017. dec. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
37%
Én megértelek Kérdező. Nekem sosem volt kapcsolatom, és nagyon rosszul esne ha egyedül hagyna a családom az ünnepek alatt...
2017. dec. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!