Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Elmennétek vagy nem?

Figyelt kérdés
Péntekenként külön angolórára járok, mert nyelvvizsgázni fogok angolból Februárban. Amit tudni kell, hogy én nem akartam sem a különórát sem a külön angolórát, ezt szüleim erőltetik rám, nincs beleszólásom. Tehát megegyeztünk, hogy nyafogás nélkül elmegyek ha ők taxiztatnak (mert nem szeretnék 2 órát oda-vissza buszozni ezért a hülyeségért). Viszont ma apukám nem tud hazahozni és anyám meg nem mer kocsiba ülni. Megmondtam anyának, hogy akkor nem megyek ma, hisz ha nem tudnak elvinni és visszahozni, akkor megegyezés szerint nem megyek, nem fogok szünet első napján kényszerből utazni 1 órát. Erre leüvöltötte a fejem, hogy milyen hálátlan gyerek vagyok, hogy képzelem, nem fogok belehalni, mindjárt itt a nyelvvizsga és semmit sem tudok (ami nem igaz, mert jól megy), jövőhéten úgy se kell mennem, mert szünet van és hogy nem lehet átverni a tanárt (ma 3-ra kell mennem). Igaz nem halnék bele, de ha engedek egy kicsit is, akkor ahogy ismerem őket, úgy fogják ezt gyakoribbá tenni és hivatkozni, hogy eddig se haltam bele, most se fogok... Bűntudat járkál bennem de közben a megállapodás miatt rohadtul nincs kedvem menni hogy buszozhassak haza onnan amit utálok (a különórát).

2017. dec. 22. 13:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
45%
#20-as vagyok, most latom, hogy mar kiirtad ezt par honapja. Az a kerdesed rendkivul irritalo, igy modositom a hozzaszolasomat: vegyel vissza egy kicsit, mert ha ekkora az arcod, akkor nagyon nagy pofonokat fog osztani neked az elet. Ugyse hallgatsz ram, miert is hallgatna egy kiskamasz egy 20 evvel idosebbre (ez igy volt mindig is), de majd megtanulod a sajat borodon.
2017. dec. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés trollkodás, hiszen csak be van kopipésztelve ugyaninnen. Már találkoztam vele sokkal régebben.
2017. dec. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!