Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szuleimnek...

Hogyan mondjam el a szuleimnek? Cigizes? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok 15 eves vagyok

Anyukammal nagyon jo kapcsolatot apoltunk de ez mara picit megromlott .. nem mondunk el egymasnak mindent.. en tavaly iskola vegen kezdtem el beszelgetni es sraccal es akk meg tudott is rola de a kesobbieket (randikat nem mondtam el neki) igy elkeztdtem titkolozni.. nem tartom magam rossz gyereknek mivel nem jarok bulizni nem vagyok rossz tanulo sportolni jarok stb az ismerosi koromben nagyon sokan cigiznek (nem az en ismerosi korom a rossz akarmerre megyek minden 15-16 eves cigizik “tisztelet a kivetelnek” ) mikor eloszor szivtam ecigit (2 honapja kb) elmondtam neki nem volt ram duhos ... 2 napja viszont szivtam cigit is... elmondjam neki vagy ink ne? Egy alkalom volt csak.. ti h mondtatok el es hany evesek voltatok?


2017. dec. 22. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
ha rászoktál, inkább maradj az eciginél (már ha nem tudsz, vagy akarsz leszokni) egyszeri alkalom a sima cigiből meg nem olyan nagy dolog.
2017. dec. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

Az szép , 14 évesen már pasizgatsz ,15 évesen meg már cigizel lány létedre..

Következő a szex lesz?

2017. dec. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Nézd a titkolózás sosem vezet semmi jóra, pláne nem 14-15 évesen.

És egyáltalán nem cigizik minden 15 éves, nem tudom, te merre jársz. Ha csak egyszer próbáltad ki, akkor nem tudom, hogy jó-e ha elmondod (lehet anyud is érezte rajtad), de ha rászoksz, akkor mindenképpen észre fogják venni.

Én ezt az egy szálat is elmondanám, anyud legalább látja, hogy őszinte vagy. Én sem lennék boldog, ha a 14-15 éves gyerekem bagózna.

2017. dec. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
32%
Ha el mered szívni, miért nem mered bevallani?
2017. dec. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!