Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szuleimnek?...

Hogy mondjam el a szuleimnek? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Most vagyok kilencedikes.Nem érzem jól magam a suliban.A szüleim elvannak varázsolva hogy állatorvos leszek.(állategészségügyi suliba járok)Imádom az állatokat és nagyon jól bánnok velük és ezt mind látták,ezért küldtek ebbe a suliba.Nem akarok csalódást okozni hogy nem leszek állatorvos már mindenkinek elmondták.Hogy mondjam el hogy át szeretnék menni egy másik suliba?

Kissé szégyenlős vagyok.


2016. okt. 12. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Mi az oka, ami miatt nem érzed jól magad ebben a suliban?

Milyen suliba szeretnél átmenni? Ott mit tanulnál?

Ezeket gondold át, és szép nyugodtan mondd el a szüleidnek. Állatorvos úgyis csak akkor leszel, ha érzel ehhez elhivatottságot, mert csak a szüleid kedvéért nem fog menni az egyetem, és nem is szabad erőltetned ezt a hivatást, ha valójában nem szeretnéd.

2016. okt. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Elmondod nekik miért akarsz váltani mi bánt a suliban és h at akarsz menni máshova. Az allatorvosok döntő többsége gimiből kerül ki ha majd úgy döntesz erre a pályára mész azt másik suliból is simán megteheted.
2016. okt. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Az állatorvosk többsége erős gimnáziumokból kerül ki, és biosz kémia emeltet tesz. Te döntsd el mi szeretnél lenni, ne a szüleid.
2016. okt. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mert nincsenek barátaim a suliba mindenki lovagol és igy egy nagy baráti kört alkotnak, én is nagyon szeretnèk de nincs rá lehetőségem.A gólyatáborba is voltam aznap úgy éreztem minden renben van itt jó lesz nekem de semmi.Rendőr szeretnék lenni.Néhányszor anyukám is mondta pályát tévesztettèl rendőrnek kellene lenned.
2016. okt. 12. 20:28
 5/13 A kérdező kommentje:
Bioszt nem is tanulunk a kémia mem megy.Régen valóban szerettem volna állatorvos lenni de azóta vesztettem el állataimat és nehezen viselem el.Ha elkéne altatnom egy állatot az t nem birnám.
2016. okt. 12. 20:30
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha tenyleg nem tudsz beilleszkedni valts sulit nyugodtan. Nem most dol el h mi szeretnel lenni hidd el ;) Szuleid elott meg ne szegyenloskodj mert nincs miert
2016. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm :)
2016. okt. 12. 20:35
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
azért még várj sztem 1 hónap alatt nem mindenki illeszkedik be , ez még bőven csak a suli eleje.
2016. okt. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Itt már megvannak mindenkinek a barátai isznak-esznek egymás után.Arcara puszi ölelés.Én meg csak a sarokba ülö lány vagyok.
2016. okt. 12. 21:16
 10/13 anonim ***** válasza:
42%
Te kéthetente kiírod ezt a kérdést?
2016. okt. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!