Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak most, hogyan...

Mit csináljak most, hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, anyukám nagyon közel van ahhoz, hogy megcsalja édesapámat. Neki nem szólhatok, és hivatalosan azt sem tudhatom, hogy anya másik pasival beszélget (bár valószínűleg tudja,hogy tudom) Hogy fizikailag volt-e valami, vagy lesz-e nem tudom (csak sejtem sajnos, de lehet, hogy bebeszélem magamnak), de borzalmas látni, hogy anya úgy viselkedik, mint egy szerelmes kiskamasz, se lát se hall, egész nap a telefonját nyomkodja. Undorodom már lassan az anyámtól, de fogalmam csináljak! 20L

2017. dec. 22. 18:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22%

"anya úgy viselkedik, mint egy szerelmes kiskamasz, se lát se hall, egész nap a telefonját nyomkodja"


Lehet rákapott valami játékra.

2017. dec. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Azt is, durván függ nyár óta tőle, de hidd el, tökéletesen látom, Messengeren kivel beszél...
2017. dec. 22. 20:25
 13/18 anonim ***** válasza:
még mindig8: Akkor azt hiszem anyud tényleg nem elégedett a házasságával. Egy messzi pasi is fel tudja ébreszteni benne a nőt.Apud tudna lépni ha akarna.Nem könnyú.
2017. dec. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Az egész életével nem elégedett. Apu(vagy bárki) bármit csinál, az nem jó neki, egyszerűen képtelenség neki jót csinálni. Pl: Rágja mindenki fülét, hogy ide és oda akar menni - de ha elmegyünk/mennek, az nem jó, mert akkor ki kell mozdulni.
2017. dec. 22. 20:46
 15/18 anonim ***** válasza:
Sajnos a gyereknek igazabol nincs "joga" beleszolni a szulok maganeletebe. Ahogy a szuloknek sincs a felnott gyerek eletebe. Rajuk kell bizni ennek az elsimitasat. Vacak dolog ezt olbe tett kezzel nezni, de nem igazan tudsz jobbat, ha nem akarsz sz.arkavaro lenni :( Remelem, nem arnyekolja be a karacsonyotokat ez az ugy...
2017. dec. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Az enyémet mindenképp be fogja...Félek, hogy nem fogom tudni visszafogni magam, és anya irányába borítom a bilit. Legszívesebben már üvöltöttem volna vele, hogy hogy lehet ekkora egy nem is tudom mi. Megint itt vihog mellettem, azzal beszél. Iteljetek el, de legszívesebben lehanynam az anyámat
2017. dec. 22. 22:47
 17/18 anonim ***** válasza:

Szinte ugyan így volt nálunk. Annyi különbséggel, hogy az én anyám eleve fiatal volt, és egy fórumon ismerte meg a pasiját. 2 évig néztem ahogy otthon tengődik és egész nap a pasijával beszél, mert semmit nem csinált, csak a gépet nyomkodta és csetelt a csávójával, de azt elvárta teljes mértekben, hogy apám még tartsa is el. A vége az lett, hogy anyám mindenféle jöttment indokkal elvált, és azóta is a pasijánál lakik. Hát akkor legyenek boldogok, én nem szólok bele.

Próbálj meg nem foglalkozni vele. Ha szétmegy apáddal vagy megcsalja, az teljesen rá tartozik, sajnos.

2017. dec. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
48%
#15 vagyok. Majdnem edesanyad korosztalya vagyok, ezert maskepp latok par dolgot, mint 20 eve. A legtobb esetben (nem mindig), az elkeseredettseg viszi ra az embert a megcsalasra. Az, hogy a tarsa nem figyel ra kellokeppen, nem szereti, nem is igazan a tarsa, vagy valami hasonlo ok. Es egy ido utan ez nagyon frusztralo tud lenni es sokan mas ember karjaiban kezdik keresni a boldogsagot sajnos. Probald anyudat megerteni, mi vitte ot erre a lepesre. Probalj meg, foleg igy karacsonykor, nem undorodva, hanem megertessel gondolni ra. Mint egy elkeseredett nore, aki nem boldog a ferje mellett, es nem is fiatal mar, kezd kifutni az idobol es benne van a pakliban, hogy soha az eletben nem lesz mar boldog. Elkeseredettsegeben mas ferfiban keresi azt, ami nincs meg a hazassagaban. Persze a megcsalas tisztessegtelen dolog, ebben egyetertek veled, de sajnos biztos, hogy van ra magyarazat. Nem mentseg ra semmi, de magyarazat szinte biztos, hogy van. Es most vegre viragzik, boldog, legalabb atmenetileg.
2017. dec. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!