Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nem akarja megérteni....

Anyám nem akarja megérteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem akarok szenteste énekelni a templomban, de õ meg nagyon akarná. Mondtam szépen is, türelmetlenül is, sehogysem akarja megérteni.

Egésznap nem szólt hozzám, meg van sértõdve, csapkodja a cuccaimat.

Mit tegyek? Ez vajon normális viselkedés amit csinál?


2017. dec. 22. 21:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%
Legyen meg anyád akarata. Éneklés helyett mitcsinálnál? yuotubeon nézelődnél. Akkor nem mindegy? Hallelujahh
2017. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
2 es te hülye vagy? Miért küldenél valakit templomba énekelni ha ő ezt nem is akarja? Ennyi erővel ha alergiás lennél a kutyákra, hozzád láncolnék egyet... A kutyát jobban sajnálnám :/
2017. dec. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
30%
Anyuka csak büszke szeretne lenni rá. Ha nincs ott, összesúgnak a falubeliek. De te városi melegszendvics ezt nem értheted :)
2017. dec. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Mellesleg a nevem HidegSzendvics :) A MelegSzendvics már foglalt volt :D
2017. dec. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%

hahaa :DDD

Na mindegy. Mond anyádnak, hogy elmegyek helyetted.

2017. dec. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%

Am mér van majdnem minden válasz lepontozva, kivéve ez? :D


,,Anyuka csak büszke szeretne lenni rá. Ha nincs ott, összesúgnak a falubeliek. De te városi melegszendvics ezt nem értheted :)''

2017. dec. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én senkit nem pontoztam se fel, se le.
2017. dec. 22. 22:39
 8/18 anonim ***** válasza:
23%
Nem kell bigott vallásosság ahhoz, hogy valaki fellépjen egy templomban, csak jó hang. Netán az önbizalmaddal van gond, kérdező?
2017. dec. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az önbizalmam romokban, sajnos.
2017. dec. 22. 22:46
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
Kedves utolsó, nem arra értettem, hogy bárki aki énekel a templomban az bigottan vallásos. Az kérdező anyjára értettem aki mindenáron el akarja rángatni énekelni a kérdezőt.
2017. dec. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!