Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak mire kell pénz?

Mit mondjak mire kell pénz?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és kellene 5000 ft a szüleimtől mert kineztem egy fülhallgatót már 7000-et össze gyűjtöttem de ezt nyár óta gyűjtöm...a napokba meghalt a fülhallgatóm és muszáj újat vennem amúgy is régóta vágytam erre de mondom még bírja addig gyűjtök az újra. Én zene nélkül nem vagyok! Viszont csak úgy nem fog adni ennyit rá azt mondta mert sokallja...pedig az árához képest neki csak 5000et kellene. Inkább veszek egy minőségit ami sokáig bírja. Nem dolgozok jelenleg most hagytam ott az érettségi miatt egyébként se mennék vissza. Mit találjak ki mire kell? Osztálypenz nem jó mert mar kifizettuk, tabló árát tudja, szmk is be van fizetve. Mit találjak ki? Szülinapra se ad ha azt mondom ajandekra kell.
2017. dec. 29. 01:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ne hazudj, úgyis lebuksz...

Vagy érd be egy olcsóbbal vagy várd meg amíg összejön...

2017. dec. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%
Ismered a sánta kutyát?
2017. dec. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
64%

Milyen fülhallgatót néztél ki 12 ezerért? :D

Csak kíváncsi vagyok...

2017. dec. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
74%
Csak azért mert drága és márka meg csilivili még nem biztos hogy jó. Amit én használok már évek óta az egy panasonic fülhallgató. A pontos fajtáját nem tudom, de a media marktban 4ezer forint és ezerféle színben van. Most 2 év után vettem újat, mert a régit elhagytam valahol.
2017. dec. 29. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
57%
Nem jó hazudni de a kérdésedre válaszolok akkor. Úgyis azt csinálsz amit akarsz. Mondd azt hogy tankönyvre kell vagy ruhára amire tudod hogy adnak. Vagy esetleg kérd el kétszerre és akkor nem tűnik soknak.
2017. dec. 29. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
52%

Ahogy az sem biztos, hogy nem jó, csak azért mert drága, vagy, hogy jobban megéri ár-használati időtartam függvényében megvenni, csak azért mer pl.: fele annyi. (Aztán a hangzás sem mindegy.)


De igen, van igazság abban, amit mondasz.


Pl.: Nekem volt régen valamilyen Canyon-os fülhallgatóm tényleg ilyen 2-3kft-os. Viszont simán jobb volt mint egy ~7-8kFt-os fülhallgató, de tényleg, jobb hangzás, jobb kábel, strapabíróbb stb.


Aztán valamiért, ISTEN SE TUDJA MIÉRT, leálltak a gyártásával, vagy legalábbis Magyarországról elfogyott, szóval ennyi volt. :(


Most pl.: Egy 10-11k-s Audio-technica fülhallgatóm van, ami egy nagyon jó vétel ennyiért. A kábele is jó, az összeszerelés is, a hangzása is nagyon jó, viszont van egy érdekes tulajdonsága, amire nem tudok rájönni, vagy egyszerűen nem értem, hogy miért van...


A füles jobboldali részének lényegesen (2/3 darabon, legalábbis eddig ennyi volt a kezembe, mert testvéremnek is ilyen van) kisebb a basszusa a GYÁRI gumival. És nem értem, hogy miért... szimmetrikus gumik vannak rajta, szóval... viszont rátettem még a régi gumikat erről a Canyon fülesről, amit nem lehet kapni, azóta minden tökéletes. De igazából lehet beáll, egy idő után, az is lehet, hogy csak az inside tekerccsel van valami, vagy nincs "bejáratva".

2017. dec. 29. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
61%

CANYON CNA-SEP01B


Ez volt az a fülhallgató... azóta is sajnálom, hogy nem vettem, vagy ötöt. :D :(

2017. dec. 29. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
27%

Miért nem kérted karácsonyra?

Ne hazudj mert kiderül és máskor még úgy sem fognak adni pénzt.

2017. dec. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
74%

Vegyél egy olcsóbbat, amivel kihúzod addig, míg összespórolod a vágyott fülhallgatót.

A hazudozás csak rombolná a kapcsolatotokat.

2017. dec. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
54%
Ha csorok vagytok vegyel egy olyat, amit meg tudsz fizetni.
2017. dec. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!