Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak mire kell pénz?

Mit mondjak mire kell pénz?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és kellene 5000 ft a szüleimtől mert kineztem egy fülhallgatót már 7000-et össze gyűjtöttem de ezt nyár óta gyűjtöm...a napokba meghalt a fülhallgatóm és muszáj újat vennem amúgy is régóta vágytam erre de mondom még bírja addig gyűjtök az újra. Én zene nélkül nem vagyok! Viszont csak úgy nem fog adni ennyit rá azt mondta mert sokallja...pedig az árához képest neki csak 5000et kellene. Inkább veszek egy minőségit ami sokáig bírja. Nem dolgozok jelenleg most hagytam ott az érettségi miatt egyébként se mennék vissza. Mit találjak ki mire kell? Osztálypenz nem jó mert mar kifizettuk, tabló árát tudja, szmk is be van fizetve. Mit találjak ki? Szülinapra se ad ha azt mondom ajandekra kell.
2017. dec. 29. 01:49
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, milyet néztél ki, de ez pl. most le van árazva, ha neten veszed. :) Lehet, erre már segítene kipótolni anyud, hiszen nem kicsi akció. És kérheted úgy, hogy boltban vedd át, akkor nem kell a házhozszállítással vacakolni.

[link]


Meg van kistesója is, ami belefér a meglévő pénzedbe:

[link]


Persze érdemes utánanézni, hogy minőségileg milyen, ha egyszer ennyivel olcsóbb, nem ismerem a márkát sajna.

2017. dec. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem genyó dolog egy fülhallgató miatt átrázni anyudék fejét, nekem égne a fejemről a bőr még akkor is, ha nem tudnák meg soha.

Amúgy van egy sennheiser fejhallgatóm, levittem a pincébe még 2 éve, nem tudtam, hogy ilyen értékes, nem az enyém volt csak hozzám keveredett extől. Nekem sima ezer ft-os vacak van, utcán zenét hallgatni pont jó.

2017. dec. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Átgondoltam és nem veszek akkor Sennheisert. Csak akkor milyet vegyek milyen márkát? Olyat keresek aamit nem kell maxra felhangosítani és ilyen tuc tuc értitek jó basszusa legyen.
2017. dec. 29. 12:08
 24/32 anonim ***** válasza:
84%

Egyébként a 12 ezres fülhallgató még bőven középkategória alatt van árban... :D


Gondolom CX 300-II -t akartad venni, hiszen mindenki azt akarja valamiért, viszont az a tapasztalatom (illetve 2 ismerősöm tapasztalata), hogy a kábele elég törékeny. Hangzásilag úgy oké. Bár kilenc ezerért, lehet nem rossz vétel.


Az meg, hogy legyen basszusa... minden fülhallgatónak van basszusa, kivéve a rohadtsz#roknak, illetve bizonyos DJ fej-fülhallgatóknak, amik direkt arra lettek kitalálva. Ha esetleg mégsem lenne elég EQ-ban bármikor feltekerheted.

2017. dec. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
71%

Philipsszel vannak jó tapasztalataim az olcsó árkategóriában.


Drágábból meg a JBL.

2017. dec. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
47%
Vagy spórolsz, vagy dolgozol.
2017. dec. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy magyar nyelvtanból szeretnél különórára járni! Ha nem szóban mondod, hanem levelet írsz, az még jobb, mert akkor látni fogják, hogy tényleg szükséged van rá.
2017. dec. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

JVC HA-FX1X


Jo hangminoseg a kategoriajaban, extra bass, es iszonyuan strapabiro kabelje van.

2017. dec. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Ja, es ne hazudj a szuleidnek egy szaros fulhallgato miatt! :)
2017. dec. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Sennheiser Mx 375 -öm van és nagyon szeretem, ajánlom, de olcsóbb Sennheiserem is volt és azzal is elégedett voltam. Kijön 5000 Ft-ból.
2017. dec. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!