Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak mire kell pénz?

Mit mondjak mire kell pénz?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és kellene 5000 ft a szüleimtől mert kineztem egy fülhallgatót már 7000-et össze gyűjtöttem de ezt nyár óta gyűjtöm...a napokba meghalt a fülhallgatóm és muszáj újat vennem amúgy is régóta vágytam erre de mondom még bírja addig gyűjtök az újra. Én zene nélkül nem vagyok! Viszont csak úgy nem fog adni ennyit rá azt mondta mert sokallja...pedig az árához képest neki csak 5000et kellene. Inkább veszek egy minőségit ami sokáig bírja. Nem dolgozok jelenleg most hagytam ott az érettségi miatt egyébként se mennék vissza. Mit találjak ki mire kell? Osztálypenz nem jó mert mar kifizettuk, tabló árát tudja, szmk is be van fizetve. Mit találjak ki? Szülinapra se ad ha azt mondom ajandekra kell.
2017. dec. 29. 01:49
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
71%

Ha ilyen fontos, hogy drágát vegyél, akkor miért nem kértél karácsonyra? Nem hiszem, hogy a szüleid karácsony után pár nappal csak úgy adnak neked bármire is 5000 Ft-ot, ha olyan anyagi helyzetben vagytok, hogy nyár óta gyűjtögetsz 7 ezer Ft-ot... Egyébként meg hazugsággal ennyi pénzt kicsalni a szüleidtől ritka ronda dolog! Nem szégyelled magad?

Érd be egy olcsóbbal, ha nem futja drágára!

2017. dec. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
75%
Vegyel olcsibbat.
2017. dec. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
33%
Azért az érettségi nem egy olyan bonyolult dolog, hogy ne lehetne mellette legalább minimálisan dolgozni úgy, hogy az ne menjen a tanulás rovására. Elmész egy hétvégét dolgozni bárhova és máris bőven megvan az 5 rugó.
2017. dec. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
56%
Könnyebb hazudozni mint elmenni melózni ugye? Gratulálok a szülőknek a neveléshez, hogy egy tizenhét évesben annyi tartás sincs hogy ne akarja átvágni a családját....Bár nem tudom mit vártam, a tizenéves korosztály nyolcvan százaléka ilyen gerinctelen.
2017. dec. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
76%

Mindegymilyen alapon vegyél egy 500 ft-osat addig, amíg meglesz a pénz a nagyon drágára.

Vagy válassz a 7000 ft-os árkategóriából, illetve nézz körbe, nagyon jó leárazások vannak így ünnepek után mindig. Ennyi pénzért szerintem már egész jó fülest találnál.


Érdemes megírnod, hogy milyet néztél ki, mert könnyen lehet, hogy kapsz tippet olyanra, ami jobban megéri az árát. :)

2017. dec. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem ne kamuzz úgy is ki fog derülni, részben azért egy új kb 13 ezer forintos fülhallgatót észrevesznek otthon.....

Nem biztos hogy a drágább jobb és tovább is tart. Középkategóriás is a célnak bőven megfelelne azért azt jegyezzük meg mai műszaki cikkek nagy része már nem a hosszú használatra vannak kitalálva teljesen mindegy milyen áron van.

Csak úgy megjegyezem pl én az életben többet semmilyen fülhallgatót nem is fogok használni. Legnagyobb ellensége a hallásnak. Sokan nevetnek rajta sokáig én is ezt tettem, amíg ki nem derült a hallócsont meszesedés..... Szóval műtét és utána teljes mértékben tiltott lesz a használata.

2017. dec. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ mindenkinek! Igazatok van, nem szép dolog. Akkor gyűjtögetem tovább. Egy Sennheiser fülhallgató egyébként...
2017. dec. 29. 09:53
 18/32 A kérdező kommentje:
Vagy milyet kapnék 7000 ftból? Aminek nagyon jó a basszusa
2017. dec. 29. 09:59
 19/32 anonim ***** válasza:
44%

Sennheiser?

Tök felesleges.

Profi helyeken használják, rádiókban, zenekarok, hangosítók.

Otthonra zenét hallgatni lehet kapni sok mást is olcsóbban.

2017. dec. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
76%
Sennheiser is olyan,hogy ki kell fogni belőle a jót,vagy jobban mondva előtte utána nézni,higy melyik típusát érdemes venni. Nem rég vettem wgy Sennheisert 10 körül,hát basszus nem sok van rajta. Előtte egy akg volt,na az már jobban szólt és olcsóbb is volt.
2017. dec. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!