Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak mire kell pénz?

Mit mondjak mire kell pénz?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és kellene 5000 ft a szüleimtől mert kineztem egy fülhallgatót már 7000-et össze gyűjtöttem de ezt nyár óta gyűjtöm...a napokba meghalt a fülhallgatóm és muszáj újat vennem amúgy is régóta vágytam erre de mondom még bírja addig gyűjtök az újra. Én zene nélkül nem vagyok! Viszont csak úgy nem fog adni ennyit rá azt mondta mert sokallja...pedig az árához képest neki csak 5000et kellene. Inkább veszek egy minőségit ami sokáig bírja. Nem dolgozok jelenleg most hagytam ott az érettségi miatt egyébként se mennék vissza. Mit találjak ki mire kell? Osztálypenz nem jó mert mar kifizettuk, tabló árát tudja, szmk is be van fizetve. Mit találjak ki? Szülinapra se ad ha azt mondom ajandekra kell.
2017. dec. 29. 01:49
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
Szerintem ne hazudj, később szerintem bűntudatod lenne. De ha nagyon szeretnél egy olyan drágát, kérj kölcsönbe tőlük , vagy kölcsönbe sem adnak?
2017. dec. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Én is anno gyűjtögettem egy Sennheiserre. Egy évet se bírt ki, pedig vigyáztam rá, és semmi basszusa nem volt :D
2018. jan. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!