Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám elítéli a melegeket.14...

Anyám elítéli a melegeket.14 vagyok és félek ha majd egyszer bevallom, hogy fog reagálni. Nektek hogy ment? 😟

Figyelt kérdés
2017. dec. 30. 22:31
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
96%
A média csak arra volt jó hogy most az emberek felvállalják és nem titkolóznak a média előtt és után is voltak melegek
2017. dec. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
69%
Igen igaza van régen is voltak melegek/biszexek/transzneműek csak nem vállalták fel mindenki azt szeret akit akar senkinek semmi joga beleszólni ugyan olyan ember sőt még elfogadóbbak is
2017. dec. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
79%
Aki nem bírja ezt elfogadni azzal valami baj van a saját gyerekeket kidobnád? Vagy elitélnéd? Ez nem betegség
2017. dec. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
82%
Homofobiának hivják és lelki oka van,vagy nem meri felvállni a saját identitásat is irigy, vagy szimplán irigy még az azonos nemu párokra is,meg a heterokra is. Normális családban ezért nem tagadunk ki.
2017. dec. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
83%

Én nem vagyok meleg párti, de nem is ítélem el őket. Úgy vagyok vele, hogyha szeretik egymást szeressék...

Szüleidet nem ismerjük, de sok embernél sajnos nem a legjobban reagáltak. Mondjuk láttam egyszer egy videót, ahol 2 iker bevallotta az apjának telefonon, hogy melegek és az apja teljesen elfogadó volt velük, nagyon aranyos.

Amúgy nem szükséges szerintem bevallani nekik, ha tényleg ennyire félsz.

2017. dec. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
87%
Végre egy értelmes ember köszönöm
2017. dec. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy igen nem szükséges bevallani ha rákérdez elmondod ha te is rágörcsölsz ő is ráfog
2017. dec. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
53%

Hetero lányként osztom az észt, nézd el nekem.

Neked kell tudni, hogy hogy fogadná, te ismered. Egyik haveromnál annyit mondott az anyukája, hogy "már azt hittem, sosem mondod".

Viszont én a helyedben várnék. Egyrészt, mert ha rosszul fogadják, nem lesz hova menned, hiszen 14 vagy. Ha nem is raknak ki (csak nem...) akkor is velük fogsz élni még négy évig.

Másrészt sokan úgy gondolják (egyébként helytelenül), hogy ez még változhat, még nem tudhatod, meg " majd kiderül". Szóval nem nagyon vennének komolyan sajnos.

2017. dec. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:
54%
Sok embernek nem való gyerek és hiába írjátok itt meg mondják hogy feltétel nélkül szeret a szülő, ez nem mindenkinél van így.
2017. dec. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
23%

De azért az durva, hogy aki jem szereti a melegeket az nem szolhat semmit, ha meg is szól, akkor jönnek a meleg pártiak, és ugyanabban a stílusban előadják, sertegetik azt, akinek kivetni valója van.

Most már inkább az van, hogy akinek nem tetszik csunya szoval fogja be a pofáját, mert 2017 van.

Számomra mind a 2 tábor ugyanolyan szánalmas..... a stilus miatt!

2017. dec. 31. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!