Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám elítéli a melegeket.14...

Anyám elítéli a melegeket.14 vagyok és félek ha majd egyszer bevallom, hogy fog reagálni. Nektek hogy ment? 😟

Figyelt kérdés
2017. dec. 30. 22:31
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, van-e a válaszolók közt, aki szülői oldalról találkozott már a kérdéssel.

Én igen.

És hiába hangoztatjuk, hogy elfogadás, a gyerek melegen is az enyém. Addig, amíg tényleg nem találjuk szembe a helyzettel magunkat, fogalmunk sincs, hogyan reagálnánk.

Az én fiam homoszexuális, 5 éve tudom. És hiába fogadtam el addig is a melegeket, hazudnék, ha azt mondanám, úgy fogadtam, mintha egy lányt hozott volna haza. Mert nem így volt. És nem azért, mert nem szeretem őt vagy az élettársát. Egyszerűen féltem őt az előítéletektől, és sajnálom, hogy nem élheti meg úgy a szerelmet, ahogy egy hetero pár. Hogy ha én sétálok kézenfogva a férjemmel, senkit nem érdekel. Ha ő, összesúgnak a háta mögött. Ismeretlenek, szomszédok, kollégák.

És ez a féltés akkor is bennem van, ha nem zavar az, hogy ő meleg.

2017. dec. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
18%

Este már olvastam a kérdést, látom a 2-es választ törölték azóta. Miért is? Nem lehet szabadon véleményt nyílvánítani?

Én is azt gondolom, 14 évesen nagyon nem tudhatja, hogy ő meleg vagy nem. Ja, a 14 éves tapasztalt gyerek...ugyan már. Majd ha túl van egy két kapcsolaton, kiforrott egyéniséggel, akkor majd elhiszem, hogy tudja milyen. Addig csak majmolja a divatot.

Én egyébként nem vagyok melegpárti, különösebben nem is érdekelnek, csak ne lássam az utcán kézenfogva őket, meg ne vonuljanak fel.

Ha gyerekem ilyet bejelentene, kiakadnék biztos. Nekem egy párkapcsolat nő-férfit jelent.

És azt gondolom, ha másnak szabad véleményt nyílvánítani a melegek mdllett, én is kimondhatom a saját véleményem ellenük.

2017. dec. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó: Ha "14 évesen nagyon nem tudhatja, hogy ő meleg vagy nem", akkor majd azt fogod mondani a 14 éves heteró fiadnak is, hogy "Fiam, te még csak egy gyerek vagy! Nem állíthatod 14 évesen, hogy tetszenek a lányok! Lehet, hogy pár év múlva majd a fiúk fognak tetszeni!" ?
2017. dec. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
25%

Utolsó, természetes dolog, ha 14 éves fiúnak tetszik egy lány. A természet rendje.

De hogy 14 évesen 0 tapasztalattal kijelentse hogy meleg, nekem meredek.

2017. dec. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
89%

Miért lenne természetesebb ha azt mondja 0 tapasztalattal hogy neki lány tetszik? Ezt mindenki maga érzi.

Hogy mi a különbség egy homofób és egy nem homofób között ? Nem ítéljük el a heterokat és nem szidjuk őket

Még miatt hogy génhibásak meg betegek? Ha más nem győz meg akkor orvosok bizonyítottak be hogy nem betegség ez természetes dolog miért nem tudja mindenki békén hagyni egymást és a saját dolgával törődni. Egy meleg és szereth úgy mint egy heteró

2017. dec. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szulo, nem tudom h hogy reagalnek.

Jelenleg azt mondom h nem tudnek mit tenni, igy is ugy is a sajat nemehez vonzodik. Igy is ugy is a gyerekem marad. Csak kap egy tarsadalmi bélyeget, ráégetik mint ha billog lenne, fajna ha bantanak emiatt. De remelnem h jo kapcsolatot tudna kialakitani valakivel, legalabb legyen boldog ha mar eljutott addig h elfogadja magat. Jelenleg en igy gondolom. De szerintem nem erdekelne ha mondjuk 20 ev mulva a tini gyerekem bevallaná h meleg, elfogadnam. Igy kell szeretni. Addig is szerettem, azutan is fogom..

2017. dec. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 kovpet ***** válasza:
100%

"természetes dolog, ha 14 éves fiúnak tetszik egy lány"


Pontosabban az a természetes, ha egy 14 éves heteroszexuális fiúnak tetszik egy lány. Egy 14 éves homoszexuális fiúnál az a természetes, ha egy srác tetszik neki, hiszen épp ezt jelenti az, hogy homoszexuális...



Kérdező: jól is elsülhet és balul is a coming out, én azt javaslom, csak akkor tedd meg, ha már független vagy anyukádtól. Vagy, ha valamiért feltétlen muszáj.

2017. dec. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen teljesen normális hogy valaki vonzalmat és szerelmet érez a saját német iránt :) szerencsére ma mat felvállalják nincs ezzel semmi probléma ugyan olyan emberek ne élhetek a múltba
2017. dec. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell elmondani, ennyi. Maximum akkkr, ha már anyagilag független vagy.
2017. dec. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Vagy bevallod, vagy örök aglegény életet mutatsz felé. Talán elkezdhetnéd puhítani anyádat. "Véletlenül" pont 1 meleg ismerősödnek mutatod be, akiről csak később árulod el, hogy meleg. Talán belátja, hogy ők se az ördögtől valók.
2017. dec. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!