Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megváltozna a kapcsolatotok...

Megváltozna a kapcsolatotok az édesanyátokkal, ha kiderülne, hogy először abortálni akart titeket?

Figyelt kérdés

2018. jan. 7. 12:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%

Nem változott meg, amikor megtudtam (már nem gyerek voltam). Hacsak nem annyiban, hogy végtelenül sajnáltam, hogy (későn kiderült terhesség miatt) ezt nem tehette meg.

Végre értelmet nyert, hogy hiába volt tökéletes minden, hiába volt tökéletes anya - miért éreztem mégis hazugságnak bármit (és érzek ma is minden pozitív dolgot annak). És ez mind-mind annak a következménye, hogy ha már így alakult, próbált mindent a legjobban csinálni - meg a gyerekkel nem éreztetni, hogy a háta közepére sem kívánja az egészet.

2018. jan. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem !!! Semmin nem változtatna! Ahogy az sem ha megtudnám , hogy volt terhességmegszakítása . Nem ítélném el , bármikor adódhat olyan helyzet amikor bizony bármennyire fájdalmas is , de egy időben elvégzett művi vetélés megoldást jelenthet egy nem tervezett , nem vállalható terhesség esetén . Nem tudhatjuk kinél mi van a háttérben , mikor ezt az utat választja ..37/N
2018. jan. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem változna! Nem az számít, hogy mi volt akkor mikor pár mm voltam, hanem az, hogy hogyan bánt velem az évek alatt. Ha abortusza lett volna sem ítélném el.
2018. jan. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha amúgy a kapcsolatom jó vele.
2018. jan. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
30%
Nem, mert végül megtartott. De ha lett volna neki abortusza, biztos megváltozna a kapcsolatunk, hatalmasat csalódnék benne.
2018. jan. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, hisz nem ismert és tudom hogy most szeret. Egyébként őt elakarta “vetetni” a mamám, de anyukám pont akkor mozdult meg, mikor a bába hozzákezdett volna... nem is szabadott volna az abortusz mert tul nagy volt már. Még szerencse :)

Nagymamám és anyu között feszültebb a hangulat de nem feltétlenül emiatt.

2018. jan. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamám el akarta vetetni a nagynénémet, ő a mindene! 4 gyereke van, folyton kivételezett/kivételezik vele! Meg is mondta, hogy még mindig bűntudata van és mindig is kárpótolni akarta valahogyan.
2018. jan. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 kokomono válasza:
100%
az Édesanyám engem el akart vetetni,Azért nem vetetett el.mert édesapám féltékeny volt mindig,és azt mondta,hogy azért akar elvetetni,mert nem tőle vagyok!!Azért sok mindennel probálkozott,hogy elvetéljen,de szerencsére?? nem sikerült!
2018. jún. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2018. nov. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!