Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők. Mit gondolnátok, ha a...

Szülők. Mit gondolnátok, ha a 15 éves lányotoknak Kim Heechul lenne a példaképe?

Figyelt kérdés
2018. jan. 7. 17:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
43%
Pár éve Justin Bieber volt minden tizenéves szerelme.Ne aggódj max egy év és elmúlik nála.
2018. jan. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nincs lányom és nem tudom ki ez a csávó. Amint kiderült egy gyors keresés után k-pop énekes. Szóval egyrészt örülnék, hogy ha ilyen felületes szinten is, de érdeklődik a lányom ázsia iránt:DD

Ha ez a srác morálisan nem közvetít módfelett káros dolgokat akkor semmi problémám nem lenne vele.

Ha tényleg nem egy balhés énekes, akkor inkább ő legyen a példaképe, mint a lelketlen cemende Palvin Barbi...

2018. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
15%
Nem érteném, hogy miért olyan különleges ez a srác, legalább választott volna olyan példaképet, akiből nem él legalább ezer Koreában. De nem nyilvánítanám ki a véleményem, felőlem rajongjon, akiért akar, pár év múlva úgyis kinövi. Szerintem mindenkinek volt legalább egy hasonlóan ciki sztár "példaképe" élete során :)
2018. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
semmit.
2018. jan. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
87%
Hát, hogy egészen őszinte legyek fingom nincs ki az a Kim Heechul, de valami azt súgja inkább ő legyen a példaképe mint Kim Dzsongun.
2018. jan. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

#9 Hát nekem nagyon hasznos volt, amit a 9-es hozzászóló írt, ugyanis mindaddig, ahogy olvastam azt hittem, hogy Kim Heechul egy csaj. Ezután rákerestem googleban, és már jobban érzem magam. Elég szimpatikus csávó és szerintem most itt a gyakorin jópár rajongót szerzett magának.


Egyébként annak idején mi is rajongtunk valakiért. Jobb esetben csak a zenéjéért, úgyhogy a hőfok változó volt.

Ha nem valami elmebeteget kezdene el követni a gyerekem, és nem csinálna kimondott őrültségeket miatta, én hagynám.

A példakép alatt egyébként azt kell érteni, hogy a zenéjén kívül másban is utánozza? Mert gondolom kapcsolódik ide valami stílusirányzat is.

2018. jan. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én örülnék neki. Heechul elég kirívó személyiség, nem fél felvállalni magát és kiáll magáért :)
2018. febr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
68%
Rákerestem google képekben, de némelyik képen fiút látok, némelyiken meg lányt. Most ha ez nem valami tévedés, hanem az tényleg mind ő, akkor az már elég gázos...
2018. febr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Jaj, hagyjuk már a szokásos rasszista dumát, hogy minden ázsiai egyforma/lánynak néz ki. :))))


Én nem bánnám. Nem vagyok ELF, de kedvelem Heechult, mert vicces és érdekes személyiség. És 15 évesen már el tudja dönteni, kire nézzen fel.

2018. márc. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!