Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám tépi a hajam es ő...

Anyám tépi a hajam es ő ingerel arra hogy olyan flegmán beszéljek hogy téphesse a hajam mi a megoldás?

Figyelt kérdés
pl lecot irok elkezdi mondani h mar reg vegeznel es olyan flegmán beszél velem es ha visza flegmázok mindig megtép es ma réfogtam az üreg vizes flakont es elkezdi mondani h megne lássam megegyszer . a szüleim elváltak anyam nagyon sokat kolt ram legtobszor nagyon jo a kapcsolatunk de lecoirasnal mint egy sárkány lenne bekene őt fogni manapság nagyra nöt a szaja es angol leconal mondja h mit irjak es felig angolul felig magyarul mondja meg hulyesegeket beszel es ha visza kerdezek felmergesedik es ezt mongya h hülye leany es megtep legszivesebben leutnem de legalabb amit akarok annak egy reszet megveszi

2018. jan. 8. 18:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
98%

10-es, hiába szólsz le másokat, hogy "helyesírás razziáznak" igenis fontos a helyesírás.

Normális munkahelyen, bárhol bemutatkozáskor, vagy akár csak ha egy albérletet akarsz megszerezni, ilyen helyesírással mindenhol hátrányból indul aki még írni sem tud. Alap dolog!

2018. jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 .,,.,,.,, ***** válasza:
97%

#10 tudod nem az elírásokkal van baj, hanem van amiből nem nagyon lehet megérteni hogy mit is jelent. Pl.:

"es ma réfogtam az üreg vizes flakont es elkezdi mondani h megne lássam megegyszer ."

2018. jan. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
97%
Azzal van gond , hogy az anyuka mindent megad neki, csak tanuláskor balhézik. Az összehányt szöveg alapján okkal, mert nagyon komoly gondok lehetnek a kérdezővel ebből a szempontból.
2018. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
94%
Ingerel hogy flegmazak aha...
2018. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
97%
Ha magyarul sem tudsz, képzelem, milyen lehet az angol "lecód".
2018. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
75%
#9 Néhány éve én is gyerekesebb voltam mint most. Az emberek bizony változnak. Erre több példát is tudok említeni ha kéred.
2018. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
50%
"Mongya". Ezért én is megtépnélek. Ha ilyen jó vagy angolból is akkor nem csodálom, hogy anyád kiakad. Biztos, hogy ő beszél hülyeségeket?
2018. jan. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
45%

"Sajnalom h ez a helyzet kislany , fel a fejjel !

A helyesiras razzianak a fölösleges okoskodóknak azt kivanom h menjen at a fejukön egy autó es mikor segisegert hivjak a mentöket , csak akkor jöjjön a mentö , ha hibatlanul tudja megfogalmazni a problemajat a diszpecsernek es a cimet , es ha nem sikerul , ne kapjon segitseget , jusson eszebe a segitsegul irt valasza!!!"


Hát, úgy látom, hogy érted sem menne a mentő ilyen alapon.


Kérdező, anyukáddal (meg egyébként is) beszélj normálisan. A másik meg, hogy magyar házit sosem szoktál írni? Azzal kéne kezdeni.

2018. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
21%
Elsüllyednék szégyenemben ilyen helyesírással. Látszik, hogy nem ér semmit a hajtépés, lehet kéne pár pofon.
2018. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Egyébként meg: ne kérd hogy segítsen a háziban
2018. jan. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!