Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felhívnátok minden héten...

Felhívnátok minden héten valakit akit alig ismertek, mert az apátok megkért rá?

Figyelt kérdés
Röviden és nagyvonalakban az a történet, hogy én külföldön tanulok és támadt egy problémám az egyetemen, akit apukám egyik ismerőse segített megoldani (a férfi itt tanít az egyetemen, de nem az én karomon). Akkor találkoztam ezzel a tanárral meg beszéltem vele telefonon, megköszönten a segítségét, mondta, hogy szóljak, ha valaki gond van és, hogy apukám rábízott, de mivel nem volt gond nem kerestem. Egyszer összefutott apukámmal és mondta neki, hogy nem tud rólam semmit, pedig azt hitte hívni fogom rendszeresen...Ezután apukám megkért, hogy hívjam fel ezt az embert minden héten, mert számít rá és ha felhívom szerinte minden rendben lesz az egyetemen is...Még arra is megkért írjak neki SMS-t újévkor... Azt mondta, ha megszegtek a megállapodásunkat, hogy felhívom minden héten többet nem látogat meg. Ez normális??! Úgy képzeljétek el, hogy apukámat kb. havonta látom.

2018. jan. 10. 10:11
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
93%
Lehet tényleg csak unatkozik, és segíteni akar, hisz az ő szemszögéből te egy kedves ismerősének a lánya vagy, aki belecsöppent az "idegen" egyetembe. Ha nem vetkőztet a szemével, nem tesz megjegyzéseket vagy utalásokat, akkor szerintem megfelelő keretek közé szorítva nem lehet nagy baj.
2018. jan. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
76%
Igen, így volt, természetesen.
2018. jan. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!