Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el apának, hogy...

Hogy mondjam el apának, hogy mit szeretnék szülinapomra?

Figyelt kérdés

Elváltak anyáék,1 hete volt a szülinapom,de meg se kérdezte,hogy mit szeretnék,telefonon felhívott és fél percet beszéltünk,ennyi.A netbookom már eléggé tönkrement (3 éve vette) és szeretnék egy újat.Megtaláltam a számomra tökéleteset,de nemt udom,hogy mondjam meg neki.

Sose vesz semmit,gyerektartást se fizeti rendszeresen és haa nya ezeket szóvá teszi,akkor azt mondja neki apa,hogy anyának ügyvéd az új férje,rengeteget keres havonta,csak nem halok éhen...Szóval úgy van vele,hogy amiért a nevelőapám sokat keres,neki nem kell foglalkoznia velem.

Utoljára Karácsonykor kaptam tőle ajándékot,egy iPadet,de azóta volt a névnapom és a szülinapom is,lett két nyelvvizsgám is és ezekre semmit nem kaptam tőle.Még a legjobb barátnőm nagyszüleitől is kaptam ajándékot,csak a saját apámtól nem...

És nem azért,mert nincs pénzük.1 milliós nyaralásra mentek hárman (a felesége,a gyerekük és ő),folyton mennek wellnessezni a hétvégéken.


Szerintetek hogy beszéljek vele erről?Telefonon mondjam meg vagy hogy?Vagy kérjem meg mamát,hogy hozza szóba neki?

16l



2013. szept. 22. 14:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
Úgy se fogsz kapni ha így vélekedik. Ha akart volna a dni v.mit mikor felhivott mondta volna. De nem látogat nincsenek közös programok?.akkor megemlithetned. Meg mondd hogy téged is vegyen wellnesre nyaralni stb
2013. szept. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

Ha akarta volna már megkérdezte volna mit vegyen neked.

Mivel tudod hogy apád szinte sosem ajándékozz meg, nem ártana jobban értékelni, vigyázni a dolgaidra. 3 éves netbook ha vigyázol rá, nem megy tönkre.. Nekem 5 éves de még mindig olyan mintha új lenne, pedig minden nap használom..

2013. szept. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
B*szki milyen jól megy egyeseknek. Am annyira nem szép követelőzni. Meg ha kérsz miért ilyen drágát.
2013. szept. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%

"Utoljára Karácsonykor kaptam tőle ajándékot,egy iPadet,de azóta volt a névnapom és a szülinapom is,lett két nyelvvizsgám is és ezekre semmit nem kaptam tőle."


Húúúúúúúúú te szegény, de szar neked.

2013. szept. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
A közös program a karácsonyi ebéd mamáéknál...Régebben mentem hozzájuk párszor,csak megtudtam,hogy a felesége nem szereti,ha ott vagyok és apa se hív soha.Csak akkor beszélünk,ha én hívom fel és ez azért sz.r,mert a legjobb barátnőmnek is elváltak a szülei,de őt az apja minden nap hívja,ha kell,elvisz/elhoz minket a suliba/suliból,viszi vásárolni meg minden.
2013. szept. 22. 14:20
 6/23 A kérdező kommentje:

14:14,mert szerinted mit kérjek?

Most erre van a legnagyobb szükségem,akkor miért kérjek mást?

2013. szept. 22. 14:24
 7/23 anonim ***** válasza:
95%

Ajándékot nem illik kérni.

Még a szüleinktől sem, ha nem kérdezik meg mit szeretnénk.

A ajándék nem egy valami ami "jár" hanem az az a it önmaguktól adnak.

2013. szept. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%

14.14 vok

A 7esnek teljesen igaza van. Amúgy miért van akkora szükséged rá? Mert ha még egyetemista lennél akk kéne, de 16 évesen minek? Meg ha annyira kéne miért nem mentel el diákmunkázni? Ha már annyira kérni(követelni) akarsz vmit akkor vmi olcsóbbat. Pl: könyv, csoki vagy ruha stb.

2013. szept. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Szerinted valakinek miért van szüksége netbookra?!

Netezni,filmet/sorozatokat nézni,házit írni,stb.Az iPaden nem bírok írni 4-5 oldalt,filmeket se tudok nézni.Kell a netbook nekem.

Mindenkinek mások az igényei.

A diákmunka nem nekem való,nem is lett volna rá időm.

Olcsóbb dolgokat én is tudok venni magamnak,épp az a lényeg,hogy drága legyen,mert csak ilyenkor kapok tőle valamit.

2013. szept. 22. 14:36
 10/23 anonim ***** válasza:
97%
nem vagy te egy kicsit (nagyon) anyagias? Ha az fájna, hogy apád tojik rád megértenélek, de így szánalmasnak tartalak csak, hogy az új ájpad mellé nem kaptál netbookot brü hü hü...
2013. szept. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!