Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, ha úgy érzem,...

Normális, ha úgy érzem, nehézségeim vannak amiatt, mert anno kitettek?

Figyelt kérdés

Érettségi után mennem kellett, mert apukám akkor már évek óta munkanélküli volt, anyu lelkileg labilis, a húgom meg még kiskorú, és felesleges éhes szájból volt otthon elég nélkülem is.

2 évig éheztem és fél lábbal az utcán voltam. Sajnos erre ráment az egészségem is, nem csak lelkileg, de fizikailag is (a fogaim komplett sajnos).

Azóta is próbálok magamnak valami normális életet felépíteni, de nem igazán sikerült.


24n


2018. jan. 12. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém! Nagyon nehéz lehet(ett) neked, természetes, hogy kétségeid vannak, de ne félj belevágni új dolgokba, és kívánom, hogy találd meg az utad!
2018. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
normalis, hogy igy erzed, mert valoban ezert van nehezseged,amiert ilyen koran menned kellett otthonrol. azonban azt tanacsolom, hogy ne keseregj a multon, mert az nem fog elore vinni az utadon. probald meg lezarni ezt a korszakot, aztan minden eroddel a jelenre ill a jovore koncentralj. nem tudom, hogy milyen korulmenyek kozott vagy most, de szerintem egy okjs sulit megcsinalhatnal estin, ha nincs meg szakmad, akkor kesobb jobb allast is kaphatnal. a kulfold nem opcio esetleg? eleinte valami kuli munka, de aztan akar feljebb is juthatnal . sok sikert, ne add fel!
2018. jan. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

Szóval nem kitettek, hanem te döntöttél , hogy elmész. Nehéz élet lehetett, de nem egyedi eset. Én is így voltam, igaz, én 17 évesen magamtól léptem le, mert nem akartam együtt élni 2 agresszív alkoholista szülőkkel.

A rossz sorsért ami volt hibáztatni lehet a szülőket. Én is hibáztatom őket, hogy nem volt gyerekkorom, hogy 17 évesen már dolgoztam szakmai iskola mellett, hogy nem tudtam egyetemre menni. De amikor elköltöztem, már a magam döntöttem mindenben. Onnantól kezdve nem a szülőket kell hibáztatni ha valamit nem jól csinálunk. 18 évesen leléptél. Ezért hibáztathatod a szüleidet, hogy neked is felnőtté kellett válnod hamar. De 24 évesen vagyis 6 évvel későbbi döntéseidért már te felelsz.

Csak megjegyzem. 35 évesen 1 évig jártam fogászatra mert foghiányos lettem, szóval tudom mit élsz át.

De a mostani nehézségeid már nem a szüleid hibája.

2018. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Normális. De most probáld magad osszeszedni vhogy. Kitartás.
2018. jan. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tök normális. Az lenne fura, ha tennél az eü állapotodra magasról
2018. jan. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Csak előre nézz ne hátra! "Szülőkkel" kapcsolat megszakít. A hugoddal mi lesz ha betölti a 18.at őt is kib@$$zák? Gyűlölöm az ilyen "szülőket".
2018. jan. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Végül is tök praktikus a felesleges éhes szájat kihajítani, hogy találjon magára üres kézzel, aztán ha sikerült, tartsa fenn egymaga az albérletét. Itt nagyon nem játszik, hogy ki mennyit visz a közösbe, csak tegye meg mindenki a tőle telhetőt. Normális helyen fel se merülne, hogy lepattintanak, rég mutatnák a jó példát, és ezzel is csak kevesebbet várnának tőled a közösbe.
2018. jan. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!