Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normalis hogy ezert kidobott? 22F

Normalis hogy ezert kidobott? 22F

Figyelt kérdés
Apámmal ketten lakunk kb 5éve. A szobámban soha nem volt rend az tény. De normalis dolog hogy emiatt dobott ki? Komolyan gondolta, mert mar kb 2 honapja tortent ez. Azota beszelgetunk, neha osszefutunk, nem haragszom ra. Jelenleg a baratnomhoz koltoztem de eleg friss es labilis a kapcsolatunk, sok vita stb... Kikototte, hogy ha szakitok a lannyal, akkor se mehetek vissza tobbet. Sot, a most aktualis baratnojenek a lanyat bekoltoztette a szobamba.

2018. jan. 12. 21:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
20%
Mellesleg a takarításra az apának kellett volna ránevelnie a fiát. Nem az anyának, egy fiúgyerek megnevelése inkább az apa dolga, mint az anyáé. Ha ezt elmulasztotta, akkor ne csodálkozzon.
2018. jan. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is egyből az jött le hogy már el tervezte előre hogy oda viszi a lányt téged meg kidob ilyen apróság végett, muszaj volt valamire fognia nem mondhatta hogy ide kell hoznom ezeket neked is mar nincs helyed
2018. jan. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy normális! De Engem a spermadonorom még csecsemő koromban dobott ki az Anyámmal együtt az új muffért. Azóta sem vagyok vele beszélő viszonyban, pedig már 30 fölött vagyok. Az ilyen trágya alak nem nevezhető "apának".

Téged viszont felnevelt az apád, így nehéz lenne Neked ezt megtenni. Mindenesetre van okod haragudni rá, amiért a mostani nője és az új mostohatesód fontosabb neki. Ha netán szakítsz a mostani barátnőddel, próbálj meg összejönni, apád nőjének a lányával. Úgy visszafoglalhatod a helyedet.

2018. jan. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
64%
Aha. Kellett a hely az új punciknak...
2018. jan. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol? Meg tudsz élni?
2018. jan. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
Kerdezd mar meg apadtol miert nem nevelt ra a takaritasra? Mit sopankodik, o hibazott.
2018. jan. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
18%

Csak azért mert nincs rend a szobádban biztosa nem dob ki. Szoval mi a sztori elhallgatott fele?

Nilván nem dolgozol vagy senmit nemis segítesz otthon, stb.

2018. jan. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
A baratnodnel legalabb takaritasz?
2018. jan. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
59%
Te se lehetsz könnyű eset, ha a friss kapcsolatodban is sok a vita...
2018. jan. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

13mas. nem nevelt fel. anyám nevelt, de 5 éve vissza költöztem apámhoz, hogy miért az hosszú. egyébként 2 éve dolgozom, viszonylag jól keresek, tehát meg tudok élni így is. a sztorinak amúgy nincs eltitkolt oldala. nem igazán futottunk össze itthon, ha nem dolgozott akkor éppen egy csajnál volt az "apám". néha néha bekukkantott a szobámba, elmondta hogy tegyek rendet, de mivel énis keveset voltam otthon ezért nem foglalkoztam a szoba állapotával.

a friss kapcsolatot úgy értem, hogy 6 hónapja vagyunk együtt. az utóbbi időben sok a vita igen, mert éjjel nappal együtt vagyunk..

2018. jan. 13. 15:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!