Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 'Kidobott' a srác, mert az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

'Kidobott' a srác, mert az exbarátom félig palesztin volt. Ez normális?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja van(volt) valami köztünk ezzel a sráccal, még nem feküdtünk le, de már nagyon a levegőben volt, pl. tegnap is. Csak a srác beleturkált a telefonomba, és talált néhány képet az exbarátommal, amit nem töröltem ki. (Eleve bunkó dolog, hogy turkál a telefonomba, de nem szóltam be érte, mert én is csináltam már ilyet pasival..)

Már eleve úgy kezdte a kérdezősködést, hogy "ki ez a cig,ány?", amikor meg tisztáztam vele az illető származását (akivel amúgy 6 hónapig voltam együtt), kiakadt hogy 'én is mekkora k vagyok, csak a pénzre megyek(???!), nekem se jó a magyar farok, és hogy ő biztos nem rakja oda be, ahol már egy arabé járt". Ezeket így szó szerint az arcomba vágta.

Az tök világos hogy undorító volt a reakciója, de szerintetek jogos? Pasik, ti hogy reagáltatok volna?


2015. szept. 19. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
igaza volt! én is így viselkedtem volna max kaptál volna két mokkát
2015. szept. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Én nem hiszem hogy kidobtalak volna, de nem nagyon tetszett volna hogy egy palesztin volt a volt barátod, az meg pláne nem hogy a telefonodba képeket tartasz róla..
2015. szept. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Ráadásul a szombati maceszgombócát is túl rágósra készítetted :(
2015. szept. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt azért hagy tisztázzam már, hogy az exbarátom itt született, egész életében itt élt, nem muszlim vallású és életében talán egyszer járt Palesztinában. Szóval kb. annyi a különbség Közte meg az a szerencsétlen között, hogy sötétebb a haja meg a bőre. Ennyi.
2015. szept. 19. 11:00
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Hát ha csak emiatt hagyott faképnél, akkor az elég nagy hülyeség a részéről. Nem lehet, hogy valami más ok is közrejátszott? Én egyszer egy kolumbiai lánnyal kavartam, de senkit nem zavart, akinek később elmondtam.
2015. szept. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Legalább időben kibújt a szög a zsákból, most már tudod, hogy nem normális. Remélem már szakítottál vele. :)
2015. szept. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Ez van ha hü1yékkel ismerkedsz.
2015. szept. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16%
Nekem se kéne olyan csaj, akinek annyi esze van, hogy ilyenekkel jön össze.
2015. szept. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ide kár kérdést kiírni, de tényleg. :D hol van ez a sok nagyszájú, rasszista ember?

Én az életben nem ismertem az exbarátomnál igényesebb, magára jobban adó, tisztességesebb embert.

Mi az, hogy "akinek ennyi esze van"?

Te amúgy mitől vagy jobb, de úgy tényleg?

Az itt szájhőskörő, rasszista barmok semmivel sem jobbak azoknál a "semmit nem érő származású" embereknél, SŐT.

2015. szept. 19. 11:38
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező! Egy idiótát fogtál ki, pont olyan nyomorékot, mint az előttem kommentelők. Hidd el, semmit sem vesztettél a sráccal. :) Amaz is épp olyan ember, mint Te vagy Én és ezt tudod te is jól.
2015. szept. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!