Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normalis hogy ezert kidobott? 22F

Normalis hogy ezert kidobott? 22F

Figyelt kérdés
Apámmal ketten lakunk kb 5éve. A szobámban soha nem volt rend az tény. De normalis dolog hogy emiatt dobott ki? Komolyan gondolta, mert mar kb 2 honapja tortent ez. Azota beszelgetunk, neha osszefutunk, nem haragszom ra. Jelenleg a baratnomhoz koltoztem de eleg friss es labilis a kapcsolatunk, sok vita stb... Kikototte, hogy ha szakitok a lannyal, akkor se mehetek vissza tobbet. Sot, a most aktualis baratnojenek a lanyat bekoltoztette a szobamba.

2018. jan. 12. 21:31
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
házimunkába nem is tudtam volna besegíteni, mert neki egy külön komplett házrésze volt, ahonnan én kivoltam zárva a kezdetek óta. nekem csak egy szoba volt, meg egy furdőszoba egybe. kaját csak az elején adott, de csak akkor amikor valaki volt nálunk, hogy elhitesse másokkal, ő egy jó apa
2018. jan. 13. 15:16
 22/24 Vuk-91 ***** válasza:

Nos, az eddigiek alapján arra kell nekem is rámutatnom, hogy a faterodnak nője van, aki fontosabb neki mint te, és ezért ne magadat hibáztasd. Az ilyen kapcsolatokban valaki általában manipulatív.


Mondjuk jobb ha ki van takarítva a szobád.

2021. jan. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ha jól kerestél két éve, miért nem fogadtál fel egy takarítónőt?
2021. jan. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Vuk-91 ***** válasza:
Az relatív hogy kinek mi a jó kereslet. A takarítónő nem olcsó mulatság.
2021. jan. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!