Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok a férfiaknál...

Mit gondoltok a férfiaknál egyre gyakoribb nagypapa kori gyerekvállalásról persze huszonéves asszonykával?

Figyelt kérdés
Szegény Székhelyiről jutott eszembe akinek amúgy nagyon drukkolok, de említhetjük Czeizelt, Komárt és nyilván sokaknak van nem híres ismerőse. Nekem egyszerű kapuzárási pániknak tűnik ami náluk játszik. Így fittyet hányni a korra, mikor jó eséllyel az a gyermek még a gimit sem járja ki és a papa már elhunyt akkor is ha szép emberi kort él meg?
2018. jan. 16. 19:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
36%

Ismerek pár nőt akik 40 felett szültek, szám szerint hármat.

Kettőnél a gyerek folyamatosan beteg, mintha nem lenne immunrendszere, és folyton orvoshoz meg ügyeletre kell velük szaladgálni és totóznak épp mi lehet a baja. A harmadik meg aspergeres.

2018. jan. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Két szó: kapuzárási pánik.
2018. jan. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
79%
Hát aztán? Inkább az ilyen jól szituált, idősebb férfiak vállaljanak gyereket, mint azok a 18-20 évesek, akik éppen csak elvégezték a szakmunkásképzőt, és a szintén 18 éves, háztartásbeli asszonykájukkal gyártják évente a babákat, mert ha már minimálbérből élnek, akkor legalább legyen + családi meg CSOK...
2018. jan. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
64%
Az ilyen pasik legalább TÉNYLEG akarnak gyereket, és nem csak azért jön össze, mert sajnálják a pénzt gumira.
2018. jan. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
42%
#14 ez rendben van, de hogy kezelnéd a korkülönbséget, ha a pasid a nagyapád lehetne? Mit szólna a családod, mikor kérik, hogy mutasd be a szíved választottját, és hazaállítasz egy ősz hajú rozzant öreg papócával? :D
2018. jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Igen ám, de sok elmélet ott bukik meg, hogy ezeknek kivétel nélkül már mind vannak gyerekeik. Akik felnőtt emberek már. Szóval nem arról van szó, hogy nem akar utód nélkül meghalni.
2018. jan. 16. 20:59
 17/28 anonim ***** válasza:
66%

Egyik barátnőmnek nemrég "csúszott be" így, megtartják. Barátnőm 33 éves, a férfit nem tudom, de úgy ötvenen túl, nem magyar és nagyon fiatalos, sportos, jó kedélyű ember.

Előző élettársa fiatalabb volt barátnőmnek és egy igazi segg. Őszinte leszek, én örülök neki, hogy így döntöttek, bár én ezt tuti nem vállalnám be az általad említett okok miatt.

2018. jan. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
78%
22N vagyok a párom 41F. Igen ott van az a 19 év közöttünk, de minket nem érdekel.1 éve vagyunk együtt,nemsokára házasodunk, aztán jöhet a gyerek. A kapcsolatunk nagyon kiegyensúlyozott és úgy érzem,hogy nagyon jól elvagyunk egymással. A párom eljár edzeni heti 3x izmos és jóképű, nem látszik rajta a kora,de nem emiatt szerettem bele, hanem a személyisége miatt. Megbízható, képes elkötelezni magát és szereti a gyerekeket és akar is. Mivel mindketten sérült gyerekekkel dolgozunk egy helyen így már rögtön láttam, hogy hogyan bánik velük és már akkor szimpatikus volt. Az előző párom (30F) akivel 5 évet együtt voltam nem akart sem összeköltözni sem gyereket vállalni, pedig eljegyzett, csak azt nem értettem, hogy így minek. A mostani páromnak is volt egy menyasszonya, aki szintén nem akart gyereket szülni sem házasodni. Továbbléptünk mindketten, aztán szerencsére találkoztunk. Egyikőnk sem akart zsákbamacskát persze ez nem azt jelenti, hogy csak ezek miatt a dolgok miatt vagyunk együtt. Nagyon szeretem, szerelmes vagyok és ő is.Ő volt az egyetlen férfi az életemben, aki őszintén mindenféle játszmák nélkül közölte, hogy mit akar és, ha én is így gondolom, akkor valósítsuk meg közösen, amit elterveztünk. A szüleim elsőnek nehezen fogadták, de aztán meglátták, hogy mennyire empatikus normális ember és, hogy mennyire tisztel és szeret,azután elfogadták.
2018. jan. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
49%
Komolyan elhiszitek, hogy a huszonéves asszonykáknak ezektől a vén kappanoktól van a gyereke? :D
2018. jan. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
69%
Hát na igen, ebbe lehet valami :D pár kakukkfióka becsúszik azért :DDD
2018. jan. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!