Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok a férfiaknál...

Mit gondoltok a férfiaknál egyre gyakoribb nagypapa kori gyerekvállalásról persze huszonéves asszonykával?

Figyelt kérdés
Szegény Székhelyiről jutott eszembe akinek amúgy nagyon drukkolok, de említhetjük Czeizelt, Komárt és nyilván sokaknak van nem híres ismerőse. Nekem egyszerű kapuzárási pániknak tűnik ami náluk játszik. Így fittyet hányni a korra, mikor jó eséllyel az a gyermek még a gimit sem járja ki és a papa már elhunyt akkor is ha szép emberi kort él meg?
2018. jan. 16. 19:19
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

ma 00:58


A te párod még "gyerek" azokhoz képest akikről én beszélek, nem a korkülönbség a probléma, hanem a 70 éves kori kispapasággal szállnak el.

2018. jan. 17. 06:24
 22/28 anonim ***** válasza:
32%
Köztünk 20 év volt, 2 gyerek van, Az exem (ő a ffi) mindig gondoskodott rola h olyan erős nőket halásszon akik stabil anyagiakkal rendelkeznek. El is volt vigan, ugyhogy nalunk sajnos forditva tortent es ő semmizett ki engem.
2018. jan. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
72%

Semmi jót nem gondolok róla. Apám is 44 éves volt, mikor én megszülettem. Aztán 56, amikor meghalt.

Anyám egyedül nevelt fel, mert egy 30 fölötti, gyerekkel rendelkező és rossz anyagiak között élő nő nem túl kapós.

Mikor kamaszként kerestem önmagam, akkor pasizott. Nem egyszer előfordult, hogy az ő pasija vagy exe rámmozdult.

Nem volt leányálom egy idegbeteg nő mellett felnőni.

Most rajtam akar élősködni, mert rokkantnyugdíjas, és alig van bevétele. Egyfolytában azt hallgatom, hogy hálátlan vagyok, ő nevelt fel, stb. Nem képes elengedni, öngyilkossággal fenyegetőzik, ha elköltözök.

2018. jan. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Akad köztük beteg gyerek, de sajnos ez fiatalabb korban is benne van a pakliban.
2018. jan. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nem szeretek általánosítani, de ebben az esetben viszont azt kell mondanom, hogy érdek az egész. Anyuka és a gyerek boldogan megél apu pénzéből. Szerintem elég beteg így is, de az még durvább lenne, ha egy felnőtt, fiatal nő önszántából (nem a pénz miatt) jönne össze egy ilyen bácsival. Ott valami gond lehet a toronyban. Bár akkor is gond van, ha a pénz miatt csinálja (legalábbis nekem ez a véleményem), de ha nincs érdek, akkor végképp megmagyarázhatatlan az egész. Persze, az a gyakoribb, amikor a pénz miatt "vannak együtt".
2018. jan. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
37%
Sajnos a tapasztalatom az, hogy egy 45-50 kozotti ffi hiaba tud megtermekenyiteni, biologiailag mar akkor sem a gyerekneveles hanem a nyugalombamentetel fazisaban van . Barki mondhat barmit 29 evesen en is jol elvoltam a 49 eves parommal majd egyre inkabb kiutkozott az eletkori kulonbseg. De majd megtudja ugyis aki azt mondja hogy csodas minden.
2018. jan. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
33%
#26, nézd a dolog jó oldalát: legalább otthon maradhat a gyerkőccel, és nevelheti, nem neked kell :) Meg aztán igazi 2-in-1: apja ÉS nagyapja is egyszerre a csimotának! :D
2018. jan. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fura az egész. A környezetemben olyan 40es 50es férfiak hagyják ott a meglevő családot egy 18-29 évesért, akiknek van mit a tejbe aprítani. Gondolom az anyagi biztonság az oka, amiért nyugodtan teherbe esnek melletük a fiatal nők. Aztán 20 év múlva még viszonylag fiatalok lesznek, egy kis örökséggel, már nagy gyerekkel, ha esetleg az apuka elmenne. Utána már nem hiszem, hogy 25 évvel idősebb párt választanak maguknak. Szóval a nők jól járnak. És még szerelmesek is. Nem direkt csinálják ezt, pusztán biológia. Erre biztonságra vannak ráállva. Én csak a férfiakat nem értem, hogy ilyen idősen hagyják ott a családjukat..
2018. jan. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!